0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Поділля  - вул. Князів Коріатовичів,194
(063)168-98-17
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

    Як вибрати дверний дзвінок

    Як вибрати дверний дзвінок
    2004

    Досвідчені люди говорять: "Не ми вибираємо дверний дзвінок, а він вибирає нас. Приходить, треться об двері, поки йому не відкриють і не впустять, не погодують електрикою і не визначать на місце". Це, звичайно ж, жарт, але в певному значенні вона має місце і в житті. Річ у тому, що розробники і виробники такого, здавалося б, простого пристрою, як дверний дзвінок, теж обчислюють свою цільову купівельну аудиторію і конкретно на неї орієнтують свій товар. Простіше кажучи, для молодої сім'ї вони приготували м'яко звучний дзвінок (щоб, не дай бог, дітей не розбудив), для гламурної дівчини - що-небудь миле в "няшном" рожевому корпусі, а бізнесмен вибере серйозний функціональний дзвінок з лаконічним строгим виконанням.

    Ось і давайте розберемося, якими бувають дверні дзвінки, чим відрізняються один від одного і як вибрати той, який замість роздратування викликатиме приємне почуття задоволення.

    Що ж, перший параметр ми вже назвали, і на нашу думку, він є визначальний - це, звичайно ж, звук. Він розноситиметься по усій вашій квартирі, його чутимуть усі, тому до підбору дзвінка по цьому чиннику слід підходити найсерйозніше. Ще краще, якщо ви купите дзвінок з можливістю закачування семплів (звукових файлів) в пам'ять - тоді залишиться просто підібрати мелодію, яка влаштовувала б усіх членів сім'ї, і проблема розв'язана.

    Наступне, що вам треба знати про дзвінки - це принцип передачі команди від кнопки на сам пристрій. Є дротяні дзвінки і безпровідні. Перші - це ті, у яких кнопка, встановлена поза межами квартири, сполучена з самим дзвінком дротами. Такі дзвінки надійніші, але їх монтаж дещо складніше із-за необхідності простягати дріт і ховати його. У безпровідних такої проблеми немає - кнопка і сам дзвінок гальванічно один з одним ніяк не пов'язані, а "спілкуються" за допомогою радіохвиль.

    Наступний параметр - це живлення, і варіантів тут два - від мережі 220 вольт або від батарейок/акумуляторів. У першому випадку доступні велика гучність, різні додаткові функції, але є і недоліки - якщо раптом порушено електропостачання, то ви не почуєте дзвінка друга, що прийшов, скільки б він не давив на кнопку. Другий недолік "стационарников" витікає з переваги дзвінків з автономним живленням - одні прив'язані до електророзетки, інші ж можна розташовувати хоч в невживаній або прихованій ніші, хоч на стелі - аби вам було зручно міняти елементи живлення у міру їх розрядки.

    Наостанок розповімо і про зовсім нехарактерні "професії" дзвінків, які доки ще є швидше рідкістю, ніж повсякденністю, але в майбутньому претендують на повноправне застосування. До такого функціонала варто віднести совмещенность дзвінка з оптичним або відеоочком, більше того - є навіть дзвінки, що підключаються до станцій відеоспостереження і відеофіксації, а деякі самостійно уміють робити відеозапис все тих, хто приходив у вашу відсутність. Останнім часом стали все частіше з'являтися дзвінки, оснащені диктофоном, - це корисно у випадках, коли ви не хочете відкривати незнайомій людині, але її повідомлення все-таки хотіли б зберегти дослівно. Цікаву можливість пропонують дзвінки, "заточені" на використання в приватних будинках, - вони забезпечені кнопкою відкривання воріт. Напевно, в умах інженерів вже за час написання статті народилася не одна ідея того, як зробити звичайний дзвінок ще більше незвичайним і функціональним.

    Як бачите, банальна у минулому дверна звонилка або чирикалка у наш час - досить непростий пристрій, і до вибору треба підходити, повною мірою представляючи усі потрібні від дзвінка можливості. Головне при цьому - зважайте на думку і потреби усіх, що живуть з вами під одним дахом, щоб бабуся не плуталася в занадто складному пристрої, а дитині не доводилося дострибувати до занадто високо закріпленої кнопки.

    arrow-scroll icon