«Redfort» ()

ВХІДНІ ДВЕРІ REDFORT.

Міцні і стійкі до злому дверні системи REDFORT виготовлені в різних варіантах декору. Є і пофарбований сталевий лист, і більш вишукана декорація з деревної МДФ-плити. Марка являє рішення, як для квартир і офісів всередині під'їздів, так і для установки зовні будинку, складу, комерційної або офісної будівлі.

Стандартні розміри і нестандарт.

Дверне полотно зазвичай виготовлено глухим, а з заскленим віконцем, захищеним гратами художньої ковки, обладнана менша частина моделей. В обох випадках рівень оформлення дверного блоку буде вишуканим, а ступінь захисту від злому високою.

Асортимент REDFORT включає в себе і більш, і менш дорогі моделі, при цьому всі, виготовлені серійно, зроблені суворо за стандартними розмірами. Виготовлення за індивідуальними розмірами можливо так, що будуть збільшені або зменшені ширина і висота. Товщина дверного полотна залишається незмінною, і залежить лише від конкретної моделі.

У декорованого полотна діапазон розмірів по товщині це: 45, 55, 60, 65, 68, 70, 75, 86 і 95 мм. Варіант пофарбований метал (модель «Технічна» і «Метал - Метал») буде не тонше 30 або не товще 45 мм. Вхідні двері REDFORT, зроблені за стандартними розмірами - це три варіанти:

  1. Маленькі двері - ширина 86 або 87 см; висота - 205 см
  2. Великі - шириною 96 - 98 см і заввишки 205 або 206 см
  3. Полуторні - ширина становить 100 - 120 см; висота - до 206 см

Стандартні дверні блоки призначені для установки в проріз шириною 90, 100 або 122 сантиметри; висотою - не більше 206 см.

Зроблені за індивідуальним замовленням, одинарні двері мають висоту до 220 сантиметрів; ширину - 100 см. Може бути зроблена більш широка двостулкова система на 110 - 160 см ширини. Для особливо високих прорізів виготовляється дверна система з верхньою фрамугою. І при будь-якій ширині, висоті і конструкції Вам буде забезпечений однаково високий рівень безпеки.

І у стандартних дверей, і у індивідуальних, всі елементи дверної системи ретельно підігнані ще в процесі виготовлення. Тому монтаж проходить швидко і якісно. Мінімальні зазори, ущільнювачі плюс утеплювач рами і полотна (мінеральна вата) забезпечують зручність користування і захист від холоду, шуму, протягів, пилу і вологи.

Конструкційні рішення і дизайн.

Конструкція вхідних дверей REDFORT включає в себе повний набір елементів і деталей, які ускладнюють силовий розтин. Рама дверної коробки у різних серій (колекцій) може бути виготовлена в 2 варіантах:

  1. з цільногнутого профілю із сталевого листа товщиною 1,5 міліметра
  2. з коробчатого профілю (труба 40х60 мм) з товщиною стінок 2,0 мм

Дверна коробка покрита спеціальною, стійкою до зносу фарбою, яка надійно захищає метал від корозії. Детальна конструкція і комплектація вказані в описі кожної моделі. Тут відзначимо лише, що ребра жорсткості в каркасі дверного полотна практично виключають його деформацію в процесі користування і дуже підвищують стійкість до силового злому.

Дверне полотно захищене спеціальними ригелями від зняття з петель і по обидва боки обшито сталевим листом. Поверхня може бути покрита ще й декором з кольорової деревної плити (МДФ) товщиною 10 або 16 мм. Незважаючи на масу всієї конструкції, відкривати і закривати двері REDFORT легко, оскільки петлі оснащені шарикопідшипником.

Дверні ручки розети, планки, накладки на врізний замок та інші металеві аксесуари надаються з вибором за формою і кольором: «Бронза», «Золото», «Срібло» і «Хром».