Класика Вхідні двері

Вхідні двері це в першу чергу надійний захист вашого будинку. Якісні металеві або дерев'яні двері з надійним замком вбережуть від непрошених гостей. Вони є важливою частиною інтер'єру житла, підтримують тепло в холодну пору року і відповідають за рівень звукоізоляції.

Вхідні двері в класичному стилі підійдуть практично під будь-який інтер'єр, в квартиру або будинок. Вони поєднують простоту і стиль. У нашому магазині Маркет Двері ви знайдете широкий вибір недорогих дверей різноманітних категорій на ваш смак.

Вибираємо класичні двері

Якщо ви вже визначилися з тим що класичні вхідні двері саме те що вам підходить, зробіть виміри. Є можливість викликати нашого фахівця який зробить виміри сам.

Стандартні розміри класифікуються так:

  • 900 на 2060 (маленькі);
  • 1000 на 2060 (великі);
  • 1 220 на 2060 (полуторні).

Якщо ваші заміри сильно відрізняються від вищевказаних то є два способи вирішити питання. Або підігнати дверний проріз під стандартну двері, або ж виготовити двері за розмірами вашого прорізу.

  1. Вам допоможуть деякі підказки в разі нестандартного розміру отвору.
  2. 2200 мм це максимальна висота нестандартних дверей. У тому випадку якщо ваші вище потрібно фрамуга (вікно або заглушка зверху).
  3. Ширина одностулкових дверей по стандарту не перевищує 1000 мм так як висока ймовірність деформації. Двопільні двері роблять по ширині від 1100 мм до 1600 мм.
  4. Нижня частина коробки двері обов'язкове і присутній у всіх комплектаціях. Без неї замовити двері не можна. 

Зверніть увагу на такі критерії:

  • товщина полотна;
  • товщина сталевого листа;
  • тепло і звукоізоляція.

Ці елементи відповідають за міцність і ізоляцію від холоду і звуків. Чим ширше полотно тим сильніше каркас дверей, чим товще сталевий лист тим він більш стійкий до пошкоджень. Якісне внутрішнє наповнення убереже вашу квартиру від холоду і сторонніх шумів. Також варто відзначити наявність гумового ущільнення. Воно допоможе запобігти появі зазорів в двері і протягів.

Дверні замки і фурнітура

В основному на вхідних дверях є два замки, нижній (циліндровий) і верхній (сейфовий). Циліндровий замок може бути відкритий лише тоді коли в свердловині знаходиться саме свій ключ. Ключ в сейфових замках відрізняється своєю унікальністю і складністю рельєфу борозенок за рахунок яких відкривається засув. Ця система значно підвищує захист від злому.

До фурнітури відносяться ручка і замок, які підбираються за особистим уподобанням.

Серія Преміум

В нашому магазині Маркет Двері існує окрема серія дверей рівня Преміум. Вони відрізняються підвищеними критерії за основними параметрами, такі як товщина полотна, сталевого листа, наявність високоякісного утеплювача не тільки в двері двері але і в коробі. До того ж є два ущільнювача.

Кожна модель унікальна по дизайну і інкрустується матеріалами які надають двері вишуканий, дорогий вид.

Вибирайте двері класику

Якщо вам важлива якість двері і ви готові заплатити розумну вартість, бажаєте придбати з оперативною доставкою і установкою то зверніться в магазин Маркет Двері. Ми часто реалізуємо акції і знижки. Оплата в мережі магазинів можлива як готівковим так і безготівковим платежем. При виникненні питань ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або залишити електронну заявку.

Ми надаємо послуги з консультації у виборі двері, вимірами дверних прорізів, доставки та встановлення. Обов'язкова гарантія на 1 рік, контроль якості та безпеки матеріалів підтверджується численними сертифікатами.