Вхідні двері «Форт» ( Україна, Біла Церква )

Надійні і естетичні двері Форт.

Надійні і міцні вхідні двері Форт не тільки захищають будинок від непрошених гостей, але також прикрашають фасад і приміщення передпокою. Ця марка представляє посилену конструкцію, як дверного полотна, так і косяка. Є й надійні замки, і безліч деталей, які ускладнюють всі відомі прийоми несанкціонованого розкриття. При всій недоступності дверної системи, її естетичність і зручність користування залишаються високими, а ціна цілком доступною.

Розміри стандартні і нестандартні.

Пропонуємо широкий вибір моделей, як для вашої квартири, так і для будинку або офісу. Поряд з виробами стандартних розмірів, ми можемо виготовити двері Форт за індивідуальним замовленням (ширше або вище). У будь-якому випадку готові двері можуть бути відкриватися вліво або вправо. Вибирати Вам.

Двері Форт стандартного розміру призначені для монтажу в отвір з шириною 90, 100 або 122 сантиметри; висотою 206 см. Постійно в наявності три розмірних варіанти дверного полотна:

  1. Маленькі двері будуть з шириною 85, 86, 87 і 88 см; висотою - 204 або 205 см
  2. Великі - 95, 96, 97, 98 см; висотою - 204 см
  3. Полуторні - 120 см; висотою - 204 і 205 см.

Дверне полотно може бути глухим або обладнане заскленим віконцем з фасонними гратами, підібраними під дизайн поверхні. Товщина дверного полотна складає 50 мм, а вся система впроваджується в стіну на глибину 60 міліметрів.

Всі елементи дверної системи підігнані під розмір полотна ще в процесі виготовлення, завдяки чому монтаж проходить швидко, з високоякісним результатом. Зазори будуть мінімальними, що забезпечують:

  • зручність користування
  • захист від пилу і вологи
  • бар'єр проти протягів

У полотна одинарної двері, виготовленого за індивідуальним замовленням, висота максимальна становить 220 сантиметрів, ширина - 100 см. Якщо у Вашому будинку (офісі) висота отвору нестандартна, то ми можемо виготовити і змонтувати дверну систему з фрамугою. Якщо потрібно більш широке полотно - зробимо двостулкові двері шириною 110 - 160 см.

Конструкція полотна і фурнітура.

Завдяки ретельно підібраним матеріалам, високу міцність мають всі елементи дверної системи, в тому числі: каркас і обшивка дверного полотна, коробка, протизнімні елементи кріплення і замки.

Каркас полотна і рама дверного косяка сталеві, зварені з безшовного трубчастого профілю. Поверхня обшита гарячекатаною листовою сталлю товщиною 1,2 мм. Весь вільний внутрішній простір заповнений шумо- і теплоізоляційним матеріалом (спінений полістирол). Базова комплектація кожної моделі включає в себе замки (нижній сейфовий плюс верхній накладний) і всю необхідну фурнітуру: петлі, антизрізи, броненакладка, ручка з язичком-клямкою і вічко. Кожна модель дверної системи покрита декоративним матеріалом (плита MDF / МДФ / HDF), і у вас є широкий вибір за кольором і формою поверхні.

Монтаж і сервіс.

Збірку дверної системи на місці і її установку Ви можете виконати своїми силами або замовити у нас. Наші фахівці встановлять систему Форт зі знанням справи так, що на довгі роки їй буде забезпечена надійність, тобто:

  • злом замків, зняття полотна з петель і його виведення ломом практично виключаються
  • розтин відмичкою нереальний

Пропоновані в комплекті врізні і накладні замки мають складний циліндровий механізм такий, що ймовірність підбору ключа або виготовлення відмички без зліпка практично нульова.

Ми можемо забезпечити обслуговування двері на весь період експлуатації, а протягом гарантійного терміну - безкоштовно.