Двері До ванної

Пропонуємо стильні, колоритні двері у ванну кімнату в найширшому різноманітті. У нашому асортименті представлено близько ста моделей від десятка марок українських і зарубіжних виробників. Є і розпашні, і розсувні дверні системи, але всі вони будуть служити і прикрашати інтер'єр довго, не втрачаючи ні зовнішнього вигляду, ні надійності механізмів і з'єднань.

Специфіка конструкції.

У нашому Інтернет-маркеті купити двері у ванну Ви можете на тих же умовах, що і дверні системи для інших приміщень. Розмірний ряд відрізняється мало, а ось матеріали використовуються з підвищеною стійкістю до вологи. У конструкції всієї системи використовується дверна коробка, зроблена з натурального дерева, зазвичай з соснового бруса високої якості. З того ж матеріалу зазвичай виготовлена ​​і рама дверного полотна. У більш дорогих моделях використовується дубова дошка, в менш дорогих - деревний композит (плита МДФ) і фанера.
Дверна фільонка більшості недорогих дверних блоків зроблена із сотового матеріалу (спеціальний картон) і покрита композитної плитою - ламінованою або покритою ПВХ. У наповненні дверного полотна можуть бути використані також декоративні металеві вставки і листове скло (з малюнком, рельєфом або гладке матове). Добірну дошку і лиштви роблять з дерева або МДФ-плити. Повністю дерев'яні двері покриті вологостійким лаком або спеціальною фарбою. Як правило, незалежно від матеріалів, всі елементи дверного блоку для ванної стійкі до вологи і перепадів температури.
На двері у ванну ціна залежить, як від використовуваних у виготовленні матеріалів, так і розмірів. Велика частина представлених у нас дверних блоків виробляється за стандартними розмірами. Практика роботи в Україні показує, що більшість серійних моделей при монтажі прекрасно стають в дверні отвори:

  • типової квартири в багатоповерховому будинку,
  • котеджів і особняків, побудованих за індивідуальним проектом.

Разом з тим, велика частина наших постачальників виробляє дверні блоки і під замовлення, з нестандартними розмірами. У полотна буде висота від 190 до 260 см; ширина - від 40 до 140 см. Залежно від ширини, дверні системи можуть бути, як одинарні, так і полуторні або двостулкові.
За стандартними розмірами дверні блоки виготовляються в одинарному або полуторному варіанті. Зроблене за стандартом дверне полотно має ширину зазвичай 60, 70, 80 або 90 см, рідше - менше 60-ти і до 95 сантиметрів. Висота становить зазвичай 200 см, рідше 205 см; товщина - до 4-х сантиметрів.
Залежно від розмірів, дверна система призначена для дверного отвору заввишки 205 - 207 см і шириною, як правило: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Створ отвору цілком реально і нескладно підігнати за розміром, наприклад, за допомогою гіпсокартону, добірної дошки і лиштви. Також його можна розширити або збільшити висоту.
Корекцію отвору можуть виконати наші монтажники безпосередньо перед установкою дверного блоку. Можна і підрізати полотно по ширині, але даний метод застосовується лише в крайньому випадку. Попередній замір і вибір полотна за стандартом може виконати наш замірщик. Якщо серійні моделі все ж не підходять, то залишається замовити блок з нестандартними розмірами.
Пропонована у нас металева фурнітура має високу надійність, довговічність і естетичність. З десятків, представлених в асортименті моделей Ви напевно знайдете все, що треба. У нас є замки (з циліндровим механізмом і «сантехнічні»), дверні ручки з язичковою або іншою засувкою, задвижки і дверні петлі.