Розсувні двері - двері, котрі встановюються на разсувну систему і рухаються уздовж прорізу!

 

Нижче в каталозі Ви бачите 

одностворчасті двері, із всіх них можно

зробити разсувні двері!

Для цього потрібно вибрати полотно і

встановити його на разсувну систему.

Будь-які двері можуть бути розсувними! 

 


Розсувні Міжкімнатні двері

Сьогодні все частіше люди обирають розсувні міжкімнатні двері. І цей підхід насправді має багато переваг. Ще нещодавно вони асоціювалися лише з будівлями суспільних або комерційних організацій, але зараз цей елемент інтер‘єру набуває все більшої популярності і у приватному житлі – будинках чи квартирах.

Розсувні конструкції краще за багатьма параметрами:

  • Виглядають сучасно та актуально;
  • Економлять простір у квартирі;
  • Мінімізують можливість випадково зіштовхнутися;
  • Не заважають у процесі прибирання (особливо якщо ви користуєтесь роботом-пилососом).

Встановлення розсувних міжкімнатних дверей

Щоб встановити розсувні двері, вам знадобиться по один бік від дверного отвору приблизно стільки ж місця, скільки займає сам отвір. З цього боку продовжуватимуться напрямні, якими рухатимуться двері. Напрямні треба встановлювати як на підлозі, так і на стіні зверху, на рівні верхнього краю дверей. Наявність такого простору – єдина умова, якої повинне відповідати ваше приміщення.

Розсувні двері дуже доречні у малометражних квартирах чи у кімнатах та інших приміщеннях, де ви не завжди маєте вільний простір для розкривання звичайних. Вони економлять місце та додають приміщенню сучасного відчуття. Ще зручнішими вони стають, коли у сім‘ї є малі діти. Їм значно простіше посунути двір по напрямних, ніж тягнутися до ручки класичної двері.

Якщо ви маєте намір встановити розсувні двері в себе вдома, звертайтесь саме зараз. Ми пропонуємо багатий вибір варіантів будь-якої ціни, стилю та класу. У нашому каталозі на сьогодні присутні провідні виробники України та сусідніх країн, що пропонують двері з декількох десятків колекцій.

Ви можете орієнтуватись на наш каталог класичних дверей, щоб обрати полотно, яке хочете вставити в свої роздвижні двері. Оскільки ми не придбаємо готові двірні блоки, а замовляємо їх під кожне окреме замовлення, для нас не буде проблемою інтегрувати обрані вами полотна у розсувну конструкцію.

Якщо двері розсувні, для них потрібна специфічна фурнітура. Ми пропонуємо багатий вибір як специфічної фурнітури, так і загальної. Наприклад, щоб запобігти гучного звука розсування, треба обрати правильні ролики з силіконовим покриттям.

У випадку розсувних дверей ми радимо вам все-таки скористатися послугою виклику замірника, бо необхідні заміри у цьому випадку складніші, ніж з класичними дверима. Але, якщо ви впевнені у собі, ви можете провести необхідні заміри власноруч.

Разом із дверима ви можете замовити усі необхідні роботі з їх монтажу. Наша фірма має багаторічний досвід у встановленні та налагодженні розсувних дверей будь-якої складності. Тому ми впораємось навіть із нестандартними замовленнями.

Двері розсувні в Києві

Розсувні двері купити можна як онлайн, так і у будь-якому з наших офлайн-маркетів у Києві. Ми радимо вам зробити попередній вибір за допомогою сайту, а потім остаточно переконатись у ньому (чи, навпаки, змінити), побачивши обраний варіант наживо. Пам’ятайте, ці двері залишаться з вами на довгі роки.
Роблячи вибір, ви можете орієнтуватися на властивості матеріалів, що ви пропонуємо. Це можуть бути:

  • Різні породи дерев. Прочитати про них більш детально можна у присвяченій ним статті;
  • МДФ у різних сполученнях (шпон, плівка).

Ми також пропонуємо гарантійне обслуговування та ремонт дверей, придбаних у нас чи встановлених нами.
Радимо стежити за розділом «Акції»! Можливо, там саме зараз зі знижкою пропонуються двері вашої мрії!