Вхідні двері «Портала» ( Україна, Дніпропетрівськ )

Двері вхідні «ПОРТАЛА» в Києві

Ця марка з 2002 року представляє серію потужних дверних систем, в яких полотно - це рама з цельногнутого сталевого прокату, обшита листовою сталлю товщиною 1,5 - 1,8 мм. Двері «Портала» вішаються на короб (раму) з цільногнутого сталевого профілю із замкнутим контуром. При цьому, і полотно, і весь блок ретельно покриті декором із спеціально виготовлених, приємних оку матеріалів.

Побудова по ранжиру

У нашому супермаркеті вхідні двері марки «ПОРТАЛА» в будинок або в квартиру можна замовити, як для стандартного, так і нестандартного отвору. Стандартна висота становить 2040, 2050 і 2060 мм. В цілому, стандартна дверна система серійно випускається в трьох варіантах для отвору шириною:

  1. «Маленька» - 850 або 900 мм,
  2. «Велика» - 950, 960 і 980 мм
  3. «Полуторна» - 1200 і 1220 мм;

У серійного дверного короба глибина становить 120 або 145 мм. В цілому, за своїми габаритними розмірами той чи інший дверний блок підходить для установки практично в будь-яку квартиру.

Встановлені двері відчиняються, як правило, назовні - вліво або вправо, і розташування петель на її вартість не впливає. У базову комплектацію дверного блоку входять замки - врізний (сейфовий) і накладний, під марками:

  • KALE (Туреччина)
  • MOTTURA (Італія)
  • «Апекс» (СНД)
  • «Ельбор» (Італія - Росія)

При цьому, всі замкові механізми - і більш, і менш дорогі замикаються міцно, а служать надійно і довго. Поворотна дверна ручка з язичком-засувкою встановлюється також в кожний виріб.

Конструкційна специфіка.

Дверна коробка зварена з гнутого профілю, що додає конструкції необхідну жорсткість і стійкість проти силового злому. Для захисту від корозії, дверна коробка покрита епоксидною, зносостійкого фарбою серії «Шагрень» з порошковим наповнювачем.

У конструкції каркаса дверного полотна передбачені вертикальні і горизонтальні ребра жорсткості, виготовлені зі сталевого прокату спеціального профілю.

Петлі на кулькових підшипниках забезпечують дверному полотну м'який і легкий хід в процесі відкривання / закривання. З краю дверного полотна, в місці кріплення петель стоїть посилення зі сталевих пластин товщиною 2 мм. Щоб уникнути знімання, торці полотна з боку петель обладнані спеціальними штирями-антизрізами.

Серійна коробка зроблена з гнутого 80-міліметрового профілю; за додаткову плату використовується короб, збільшений до 100 мм.

Усередині дверне полотно заповнене негорючою мінеральної ватою, яка ізолює приміщення від шуму, спеки та холоду.

Більш детально конструкція і комплектація вказані в описі кожної моделі.

Декоративне оздоблення.

Надійні вхідні двері «ПОРТАЛА» можна купити в різних варіантах оздоблення або без нього. Тобто, поверхня дверного полотна буде являти собою:

  • метал пофарбований
  • деревна плита МДФ, кольорова і ламінована
  • вініл кольоровий марки Vinorit

За додаткове декорування поверхні передбачена невелика доплата.

Всі декоративні матеріали - і вініл, і ламінована плита МДФ товщиною 10 мм пропонуються в широкому розмаїтті - близько десяти тонів і відтінків.

Декоративну деревно-волокнисту плиту (MDF / МДФ або НDF) для вхідних дверей «Портала» пропонуємо, як в ламінованому варіанті, так і покритою полівінілхлоридом (ПВХ). Цей полімер прекрасно переносить температурно-вологові, механічні та хімічні навантаження. Найтонша, тому непомітна оку ПВХ-плівка надійно захищає МДФ-плиту від агресивного середовища так, що вона буде служити набагато довше за звичайну.