Вхідні двері «Arma» ( Україна, Чернігів )

Пропоновані у нас вхідні двері arma поставляються з усіма необхідними деталями, виробами, фурнітурою і допоміжними матеріалами. Гарантуємо високі якісні показники міцності, надійності та доступну ціну плюс широкий вибір декоративного оформлення і розмірів. Двері є і з лівим, і з правим розташуванням петель.

Стандартні розміри і нестандарт.

У нас обов'язково знайдеться варіант для вашої квартири або будинку. Якщо Вам не підходять стандартні розміри, ми можемо виготовити двері ширше або вище. Максимальна висота дверного полотна за індивідуальним замовленням складає 220 сантиметрів; ширина - 100 см. При більш високому дверному отворі можемо зробити конструкцію «двері + фрамуга»; ширше - двостулкові двері.

Стандартні двері Arma призначені для установки в отвори з висотою 206 сантиметрів при ширині 90, 100 або 122 см. Пропонуємо три типорозміри:

  1. Маленькі двері - це полотно шириною 85, 86, 87 і 88 см; висотою - 204 або 205 см
  2. Велика - 95, 96, 97, 98 см; висота - 204 см
  3. Полуторне - 120 см; висота - 204 і 205 см.

Товщина дверного полотна складає 65 міліметрів. Інші елементи дверної конструкції підігнані під розмір полотна ретельно так, що монтаж буде швидким і якісним. Зазори забезпечать легкість і зручність користування, а також захист від вологи, пилу і протягів.

Комплектуючі і конструкція полотна.

Рама (каркас) полотна і його обшивка; одвірок (коробка), протизнімні елементи та інші конструкційні матеріали, метизи і замки відрізняються міцністю. Збірку і монтаж в отвір виконуємо добротно. Завдяки цим перевагам, у дверей Arma:

  • можливість злому практично виключається;
  • несанкціоноване розкриття зводиться до мінімуму.

Поставляемі в комплекті сейфові замки захищені надійно - і складністю циліндрового механізму, і міцністю конструкції. Розкрити двері Arma можна хіба що газовим пальником або вибухівкою, що в реальності зустрічається дуже рідко. Ви знаєте такі випадки? ..

Каркас полотна і рама косяка зварені з цільногнутого сталевого профілю. Поверхня обшита листовою сталлю товщиною 1,5 мм. Дверне полотно утеплено негорючою мінеральною ватою. У стандартний комплект входять також: петлі, антизрізи, броненакладка, 2 замку (верхній і нижній), ручка з розеткою, вічко плюс декоративні матеріали для обробки полотна та стику зі стіною.

Стильна декорація.

Поверхня дверного полотна зазвичай виконана рельєфною, і для цього використані плити з ламінованої, водостійкої плити MDF / МДФ високої якості. На вибір пропонуємо п'ять колірних рішень, що імітують фактуру натуральної деревини дуба і горіха з більш-менш темними відтінками:

  • жовто-коричневого;
  • червоно-коричневого;
  • класичного коричневого;
  • сіро-коричневого;
  • шоколадного кольору.

Частина моделей виконується в десяти і більше кольорово-фактурних варіантах. Крім дуба і горіха є також: карпатська ялина (смерека), каштан, кедр, червоне дерево, вільха, секвойя і тік. Поверхня з внутрішньої і зовнішньої сторони дверного полотна може бути оформлена в різних кольорах. У два різні відтінки може бути оформлена і одна сторона двері.

У всіх без винятку моделей поверхню готової двері Arma на вигляд складно відрізнити від натурального дерева благородних порід. Виробник МДФ гарантує стійкість до вологи, температурних коливань і вигоряння під впливом сонячного світла. Тобто, як зсередини, так і зовні дверне полотно, поріг і лиштва матимуть приємний вигляд довгі роки.