Вхідні двері «Термопласт» ()

Колекції:

Дверна система «Термопласт» у всій різноманітності.

Ця марка надає на вибір найширшу різноманітність рішень. Серії «Оптима», «Стандарт», «Еліт» і «Преміум» є більш і менш дорогі дверні системи, але всі вони приємні на вигляд; зручні в користуванні; витривалі в експлуатації і стійкі до злому.

Надійна конструкція.

Незалежно від серії, дверний блок «Термопласт» - це сталева коробка і полотно, зібране на металевому каркасі. Конструкція має високу стійкість до ударного навантаження і різання. Всілякі прийоми злому, наприклад, висаджування, виведення, зняття двері з петель практично виключаються. Рама дверної коробки зварена з цільногнутого профілю листової сталі. Товщина сталевого листа різна, і в залежності від класу виробу становить:

  • у серії «Оптіма» - 1,5 мм
  • «Стандарт» - 1,8 і 2,0 мм
  • «Еліт» - 1,5 або 2,0 мм в залежності від конфігурації профілю (куточок або квадратний короб)
  • «Преміум» - 1,8 - 2,0 мм

Каркас полотна зварений із сталевого профілю і обшитий листовою сталлю, товщиною 1,0; 1,2; 1,5; 1,8 або 2,0 міліметрів (в залежності від серії). Сталеві ребра надають конструкції жорсткість, яка виключає деформацію полотна і в процесі, користування, і при силовому розтину дверей. Зсередини дверне полотно утеплено мінеральною ватою. Дверні петлі і полотно надійно захищені протизнімними елементами. Незважаючи на складну систему безпеки і велику масу, відкривати і закривати двері легко, оскільки петлі оснащені шарикопідшипниками. Виробник комплектує дверні блоки ручками, врізними і накладними замками марок: MOTTURA, TESLA, «Бастiон» і «Гранiт». Ви можете доповнити або замінити їх на аналоги, які є в нашому асортименті, наприклад, «Гардіан», «Ельбор», Cisa і KALE. Практично всі пропоновані моделі мають високу ступінь захисту від розкриття відмичкою і силового злому. Дверне полотно може мати віконце з матовим (напівпрозорим) склом і сталеві або бронзові грати. Ковані грати мають вишукану форму і можуть бути додатково пофарбовані за Вашим вибором. Фарба відрізняється високою стійкістю до абразивного зносу, вологи і агресивного середовища.

Відмінна декорація.

Дверне полотно декороване MDF / HDF-плитою 10-; 12- або 16-міліметрової товщини, залежно від серії (клас «Оптима», «Стандарт», «Еліт» і «Преміум»). При будь-якій товщині декоративного покриття поверхня може бути плоскою або рельєфною, в залежності від моделі. Малюнок рельєфу може бути складений з прямокутних і (або) криволінійних фрагментів. У широкому розмаїтті представлені також дверний наличник (лиштва) і вишуканий декоративний карниз. Двері «Термопласт» виготовлені в Прикарпатті - регіоні з давніх-давен багатому на ліс, що має багаті традиції обробки дерева. Забарвлення деревної плити для полотна, лиштви і карниза виконана в різноманітних варіантах. Основні кольори - це:

  • Біжевий
  • Коричневий світлий, середній і темний
  • Червоно-коричневий
  • Світло-, середньо- і темно-сірий
  • Чорний

Менша частина варіантів забарвлення є однотонні кольори; в основному ж МДФ імітує натуральну деревину з фактурним малюнком. Поверхня двері «Термопласт» виглядає як масив дуба, вільхи, червоного або чорного дерева. У нас Ви можете підібрати за кольором і фурнітуру. Замок врізний або накладний в 3-х варіантах механізму; ручка (пряма, кругла або складної форми) планка або розетта під неї і дверні петлі є, як білого, так і жовтого металу - під срібло, бронзу або золото.