Вхідні двері «Steelguard» ( Україна, Київ )

Марка STEELGUARD представляє понад півтора десятка конструктивних рішень дверних систем. Це серії DEVI, ETERO, FORTE, FORZA, MAXIMA та інші, серед яких є різні - більш міцні або більш естетичні, або менш громіздкі вироби ... Всього виходить близько сорока моделей, що випускаються серійно, і всі вони відрізняються високими показниками захисту від злому. Будьте впевнені, всі двері цієї марки гарні і прослужать Вам довго, незалежно від їх кольору, розміру, рельєфу поверхні і інших зовнішніх показників.

Серійні та замовні вироби.

Все розмаїття моделей дверних блоків STEELGUARD виконується, як в стандартних розмірах, так і за індивідуальним замовленням, з шириною і висотою більше або менше стандарту. Тим часом, в наш дверний стандарт входить три типорозміри:

  1. «Маленькі двері» - шириною від 85 до 88 см, висотою 204, 205 і 206 сантиметрів
  2. «Великі» - від 95 до 98 см; 204, 205 і 206 сантиметрів
  3. «Полуторні» - 120 або 122 см; 204, 205 і 206 сантиметрів

У різних моделей стандартна товщина дверного полотна складає 40, 61, 63, 73, 83, 94, 98, 104, 110 міліметрів; відповідно, глибина дверного короба - від 51 до 155 мм. В цілому, той чи інший дверний блок підходить для установки практично в будь-яку квартиру, офіс і приватний будинок.

Зверніть увагу: в асортименті STEELGUARD у нас є безліч, як розмірів, так і варіантів оздоблення.

Зовнішнє оздоблення.

Залежно від оформлення, вхідні двері STEELGUARD прикрасять квартиру, офіс, цех, склад, словом будь-який об'єкт. При цьому ступінь надійності, міцності і стійкості проти злому може бути однаковим. Поверхня дверного полотна і лиштви в різних варіантах обробки є:

  • метал пофарбований
  • метал (дерево) незабарвлений
  • деревна плита МДФ, пофарбована
  • вініл кольоровий

Поверхня пофарбованого або покритого вінілом дверного полотна плоска. Декор з МДФ зовні зазвичай рельєфний, рідше - майже плоский. Рельєф може бути складений з плит:

  • прямокутних
  • криволінійних
  • комбінованих за формою

Кольорове оформлення дверей виконано в різноманітних варіантах забарвлення, включаючи різні відтінки білого, коричневого, червоно-коричневого, сірого і чорного кольору. Поверхня МДФ може бути однотонною або імітувати фактуру дерева, наприклад, бук, дуб, горіх, сосна і ясень. Зсередини і зовні двері можуть бути покриті різними матеріалами або виконані в різних колірних варіантах.

Ми надаємо вибір і за забарвленням покриття, і по металевим аксесуарам. Зокрема, форма дверних ручок може бути круглою, прямою або кривою, а метал на вигляд, як бронза, золото або срібло.

Конструкція дверної системи.

Кожні двері STEELGUARD зроблені на сталевій основі і мають високі показники стійкості до ударного навантаження і різання. Конструкція дверного блоку практично виключає такі прийоми злому, як висаджування, виведення і зняття з петель.

Каркас полотна і рама дверної коробки виготовлені з холоднокатаного сталевого профілю завтовшки 1,0; 1,2; 1,5; 1,8 і 2,0 міліметрів (в залежності від моделі). Передбачені конструкцією 4 ребра жорсткості практично виключають деформацію полотна в процесі користування. Вони ж підвищують стійкість до силового злому. Зсередини дверне полотно і рама заповнені мінеральною ватою, яка добре ізолює від витоку тепла.

Відкривати і закривати двері буде легко, незважаючи на їх масу (петлі оснащені шарикопідшипником). Дверне полотно надійно захищене протизнімними ригелями від зняття з петель.