Міжкімнатні двері «Verto» ( Україна, Павлоград )

Двері фабрики Verto

Фабрика міжкімнатних дверей Verto представляє споживачеві більше 100 моделей дверей для житлових приміщень, але це не межа. Обсяг виробництва постійно зростає, модельний ряд вдосконалюється і оновлюється, а це означає, що торговельна марка Verto популярна і улюблена і на Україну і за кордоном. Адже для покупця головне широкий асортимент, багатий вибір, відмінна якість та розумна ціна, а саме це й характеризує міжкімнатні двері фабрики Verto. Двері випускаються з двома покриттями "Симплекс" і "резист". Розмір стандартний, але можливе виготовлення за індивідуальним замовленням. Двостулкові і одностулкові двері Verto комплектуються дверними коробками, порогами, добірними планками, всілякої фурнітурою і аксесуарами, що робить установку дверей простою і швидкою. Аксесуари можуть бути основними (включеними в ціну дверей) і додатковими, що дозволяє оснастити двері третього напівшарнірні петлею, сосновим порогом, декоративним склом "Сатин" і ручками золотого і білого кольору.

Міжкімнатні двері Verto, як правило, виготовляють з соснового бруса, склеєного за спеціальною технологією "мікрошип". Дверне полотно заповнене зсередини стабілізуючим стільниковим наповнювачем. Каркас обклеєний з двох сторін плитами HDF. Два торця, верх і рамка по периметру остекления обклеєні в тон дверного полотна. Колірна палітра міжкімнатних дверей Verto дуже багата і містить в собі природні відтінки бука, яблуні, вільхи, горіха і дуба.

Міжкімнатні двері Verto виробляються за суворим європейським стандартам і з застосуванням зарубіжних технологій. Весь процес автоматизований, але на кожній стадії виробництва фахівці здійснюють ретельний контроль над вироблюваної продукцією. Недарма фабрика міжкімнатних дверей Verto має сертифікат якості ISO 9001, що говорить багато про що.