Двері В дитячу

Пропонуємо найширший вибір зі ста моделей готових дверних систем, і всі вони відрізняються високими санітарно-гігієнічними показниками, а також міцністю і надійністю. Серед них напевно знайдеться, те, що підходить і Вам, і Вашій дитині. І кожні, представлені у нас двері в дитячу кімнату можуть служити Вашій родині довго, не втрачаючи ні естетики, ні надійності.

Специфіка конструкції.

Готова дверна система в дитячу кімнату мало чим відрізняється від звичайних міжкімнатних дверей. Це коробка з дерев'яного бруса, полотно, добірна дошка і лиштви. Дверне полотно зібрано на дерев'яній рамі з фільонкою з легкого міцного картону з сотовою структурою і може бути зроблене зі склом або без нього. Добір і лиштву зазвичай роблять з деревного композиту, рідше з дерев'яної дошки.
Застосовувані нашими постачальниками сучасні матеріали відрізняються зручністю користування і повною відповідністю вимогам з боку державних "Державних санітарних правил і норм» (СанПiН) до обладнання житлових і дитячих приміщень. Поверхня дверного полотна, лиштви та добірної дошки зазвичай покрита ламінатом або шаром полімеру (ПВХ). Це дозволяє легко видаляти з поверхні відбитки брудних рученят і «малюнки» маркером або акварельними фарбами.
Дверна рама з дерева, лиштви та фільонка з ламінованої плити МДФ цілком задовольняють підлітків, які використовують дверне полотно для установки плакатів з фіксацією на:

 • кнопки,
 • клей,
 • липку стрічку.

Всі особливості конструкції кожної моделі детально викладені в її описі, представленому тут, в каталозі.
Склад комплекту дверної фурнітури залежить від віку дитини. Дошкільнята навряд чи впораються з замикаючими замками. Старші діти замкові механізми освоюють легко, та й у міру дорослішання можуть зажадати гарантованої «недоторканності території» своєї кімнати. А на вибір Вам пропонуються: замки (циліндровий або «сантехнічний»), дверні петлі, ручки (з язичковою або іншою засувкою) і задвижки.

Розмір і колір.

Для дитячих кімнат серійно випускаються дверні системи зі стандартними розмірами так, що у більшості моделей:

 • Ширина дверного полотна складає 60, 70, 80 або 90 сантиметрів;
 • Висота - 200 см;
 • Товщина - 4 см.

З такими розмірами готовий дверний блок (полотно, коробка, добірна дошка та лиштви) встановлюється в отвір висотою 205 - 207 см. Блок повинен відповідати і ширині дверного отвору, яка зазвичай дорівнює 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см.
Великогабаритний нестандарт в дитячу кімнату навряд чи знадобиться, але слід зазначити, нестандартних рішень діапазон висоти - це 180 - 260 см; ширини - від 40 до 140 см. Моделі можуть бути, як одинарні, так і полуторні або двостулкові.
Цілком реально і нескладно підігнати створ отвору за розміром - зменшити або збільшити його висоту і (або) ширину безпосередньо перед монтажем дверної системи. Можна і звузити або знизити (підрізати) дверне полотно, проте виробники дверей рекомендують від цього утриматися.
Кольорове оформлення більшості моделей дверного блоку має близько десятка варіантів, в тому числі:

 • білий,
 • рожевий,
 • коричневі відтінки у всій різноманітності;
 • світло, середньо- і темно-сірий;
 • чорний колір.

Правда, для дитячої кімнати не рекомендуються ні білі, ні чорні кольори - з міркувань, як гігієни, так і психології. Забарвлення серійно випускаємих дверних систем виконується одним кольором і зазвичай імітує фактуру деревини, в тому числі: дуб, каштан, вільха, горіх, сосна, ясень та інші породи.