Міжкімнатні двері «Папа Карло» ( Україна, Харків )

Пропонуємо сучасні двері Папа Карло, добротно зроблені за передовими світовими технологіями в українському Харкові. Вони будуть сумлінно служити Вам у будинку або в офісі - у звичайній кімнаті або у вологій ванні, гарячій кухні, коморі, технічному приміщенні, туалеті або як другі вхідні двері. А ще в колекції представлені і розсувні, і традиційні розпашні варіанти.

Двосирійна колекція міжкімнатних дверей ПАПА КАРЛО

Стильні міжкімнатні двері Папа Карло - гідна прикраса нашого асортименту і Вашого інтер'єру. Виготовляються вони з широким вибором за габаритними розмірами, а модельний ряд включає в себе дві різні серії:

  1. «Міленіум» - 10 моделей з текстурованою поверхнею, покритою еко-шпоном, що надійно захищає від механічних пошкоджень, вологи і хімічної агресії
  2. «Оптима» - 15 моделей з матовим, гладким і менш надійним, але таким же естетичним ламінатом, зробленому з паперу із спеціальним просоченням.

Вироби серії «Міленіум» на 20 - 30% дорожче, ніж аналоги з «Оптими», але в обох серіях рама дверного полотна зібрана із соснових дошок (2 бокових, верхня і нижня) шириною трохи більше 10-и сантиметрів. Фільонка жорстка, товщиною близько 10-ти см являє собою деревний композит (МДФ) зі склом або без нього. Всі стики скла з фільонкою, рами з фільонкою закладені дуже акуратно. В обох ж серіях скло зроблено з напівпрозорих листів товщиною 4 міліметри з щільною (майже білою) матовою поверхнею.

Конструкція і габарити

Дверна коробка зроблена з дерев'яного бруса і комплектується ущільнювачем. Добірна дошка і лиштва виготовлені з МДФ з пазами для регулювання і щільної установки в дверну систему. Кромка кутів розширювача згладжена з одного боку. У нашому Інтернет-маркеті купити міжкімнатні двері Папа Карло можна в різних розмірних варіантах. Габаритні розміри стандартного дверного полотна у різних моделей і серій практично не відрізняються, і складають:

  • по довжині - 200 сантиметрів
  • по ширині - 60, 70, 80 або 90 см
  • по товщині - 4 см

Вся дверна система (добірна дошка, коробка, лиштва і полотно) встановлюється в отвір висотою 205 - 207 см і шириною, яка, в залежності від розміру дверного блоку становить: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Для більш-менш високого (широкого) отвору дверний блок може бути виготовлений за нестандартними розмірами. Практика показує, що труднощі з монтажем через невідповідність розмірів виникають вкрай рідко. Всі міжкімнатні двері виготовлені за стандартами, максимально наближеними до української реальності. Загалом, вибрати і купити двері Папа Карло можна, як для типової квартири, так і для будинків або офісів, побудованих за індивідуальним проектом.

Зовнішній декор

Засклена або глуха поверхня дверного полотна складена з елементів прямокутної форми. При цьому, всі краї у декоративних плит МДФ злегка заокруглені (радіус сполучення не більше 5 мм). Разом з тим, всі або майже всі моделі вдало впишуться в інтер'єрний дизайн, в якому використовуються, як квадратні, так і круглі форми. Профіль лиштви по формі прямокутний з легким заокругленням кутів. В обох серіях еко-шпон і звичайний ламінат можуть бути пофарбовані однотонно або демонструвати малюнок деревної фактури. У серійному виробництві і постійному продажі знаходяться забарвлення: «ВЕНГЕ» в різних відтінках; «ЯСЕНЬ БІЛИЙ»; «ДУБ СІРИЙ брашованний». Під замовлення дверний блок може бути тонований в чорний і коричневий колір. За Вашим вибором двері комплектуються металевою фурнітурою.