Шукаєте вхідні двері? - Супер! Дзвоніть зараз і ми вам підберемо найкращі!

ЕкономНедорогіСередній мінусСередній плюсПреміум
до 6000 грн6000 - 8000 грн8000 - 11000 грн11000 - 15000 грнот 15000 грн

Вхідні двері

Надійні вхідні двері  - це основа безпеки, комфорту та гарантія збереження майна будь-якого житла. Але крім високої міцності  та відмінної якості,  усі вхідні двері повинні мати і красивий зовнішній вигляд.  Саме ця вимога сьогодні є чи не головною, яка пред’являється  практично до всіх вхідних дверей. Адже бездоганний зовнішній вид  будь-якого входу формує  позитивне  уявлення  про весь житловий об’єкт, будь то офісне приміщення, чи квартира.  Тому сучасні вхідні двері безперечно повинні бути  красиві, але все ж не за рахунок  міцності та надійності.

Для того, щоб ознайомитись з різноманітним асортиментом вхідних дверей треба зайти на сайт  нашого Інтернет-гіпермаркету та відкрити сторінку «Вхідні двері». Саме тут кожен відвідувач зможе  вибрати самий прийнятний для нього варіант. В нашому каталозі всі двері впорядковані таким чином, що потенційний покупець без зайвих зусиль знайде саме той виріб, який повністю  відповідає необхідному типу приміщення. Це може бути квартира, заміський котедж, приватний дім, офіс чи будь-який комерційний об’єкт.

Вхідні двері, незалежно від того, де вони встановлені, відносяться до той частини будинку, яка більш всього піддається негативному впливу зовнішніх факторів. Постійні механічні дії, несприятливі природні явища, все це у сукупності призводить до погіршення зовнішньої привабливості дверей та прискорює їх знос. Це і є головна причина, яка виводить двері з ладу і потребує  їх повної заміни. А це чималі, а  в деяких випадках і непередбачені додаткові витрати. Тому, вибираючи для свого житла вхідні двері, треба  обов’язково  звернути увагу на якість та міцність матеріалу, з якого вони вироблені.

Усі вхідні двері, які є на сторінках нашого каталогу, повністю відповідають всім експлуатаційним та технічним вимогам. Перед тим, як виставити товар на продаж, ми проводимо ретельний відбір  усіх дверей та перевіряємо репутацію всіх виробників, та  і  працюємо ми тільки з перевіреними постачальниками. Завдяки цьому, наш Інтернет-магазин користується підвищеною популярністю, а за всі роки роботи  ми не отримали жодного нарікання з боку наших клієнтів.

Вибрати якісні двері для конкретного приміщення - достатньо складна задача. Тому ми завжди йдемо на зустріч кожному нашому клієнту і намагаємось максимально полегшити процес придбання дверей. Кожен наш покупець повинен бути впевнений у тому, що він придбає у нас  найкращі, надміцні і найкрасивіші  двері.

Заходьте на сайт нашого Інтернет- магазину  Market-Dveri.com.ua в місті Київ, та робить свій вибір серед представлених там зразків:

  • дерев’яні вхідні двері – мають неперевершений зовнішній вид та унікальний дизайн;
  • металеві вхідні двері – відрізняються підвищеною міцністю, надійністю та довговічністю.

Якщо із усіх представлених дверей на сайті, ви не знайшли ті, які відповідають вашому  смаку та запиту, то є можливість скористатися такою послугою, як « вхідні двері на замовлення»  у Києві! Саме ця послуга надасть можливість  замовнику вибрати не тільки необхідний матеріал та розмір виробу, а і запропонувати свій унікальний дизайн. Звичайно, вартість індивідуального замовлення буде  вище, ніж ціна стандартного виробу, але незважаючи на це, всі ціни нашого магазину «Маркет-Двері» відрізняються прийнятною доступністю.

Якщо ви вирішили придбати вхідні двері, то перше, на що треба звернути увагу - на місце їх встановлення.  Так, двері для входу в квартиру будуть встановлюватися у під’їзді, тому зовнішній вплив на них буде мінімальний. А от для входу у приватний будинок вхідні двері будуть знаходитись під постійним впливом  негативних природних факторів. Тому, такі двері повинні мати:

  • підвищену стійкість до будь-яких деформацій;
  • хорошу тепло- та звукоізоляцію;
  • стійкість до різких змін температур.

Для підвищення безпеки дома чи офісу, а також для збільшення тепло- та звукоізоляції можливо використовувати  подвійні двері.  Встановлюються такі двері двома способами: в один отвір для дверей, чи в два. До того ж, у другому варіанті створюється буферна зона у вигляді тамбуру, який можливо використовувати як маленький коридор.

Встановлюючи подвійні двері, треба брати до уваги те, що двері, які будуть на вулиці, повинні мати красиву зовнішню частину. А внутрішні двері треба підбирати під інтер’єр приміщення.  До того ж, ні зовнішні, ні внутрішні двері не  повинні мати схожий дизайн.

Встановлювати будь-які вхідні двері треба таким чином, щоб вони відкривалися полотном на вулицю. Виключенням в даному випадку є вхідні двері, які встановлюють в громадських місцях, де треба виконувати правила  протипожежної безпеки та уникати надзвичайних станів.

Перед тим, як придбати чи зробити замовлення на виготовлення вхідних дверей, треба ретельно ознайомитись з усіма їх  технічними характеристиками, та обов’язково виконувати всі  базові правила встановлення дверей.

Вхідні двері  від гіпермаркету «Маркет–Двері» - це захист від усіх неприємностей та надійна безпека вашого дома!