Міжкімнатні двері «Омис» ( Україна, Харків )

Міжкімнатні двері ОМіС

Міжкімнатні двері «ОМіС» користуються великою популярністю в нашій країні. Цьому сприяє висока якість продукції та помірні ціни. Фірма «ОМіС» виникла в 2001 році, коли почала співпрацювати з польською компанією Poli-Eco. Поступово фірма ОМиС організувала власне виробництво, зокрема, міжкімнатних дверей. Фабрика дверей «ОМіС» виготовляє як ламіновані, так і двері, обшиті шпоном. Ламіновані двері виготовляють із соснового каркаса, який обшивається з обох сторін листами МДФ. Двері можуть ламінуватися фініш-плівкою або плівкою ПВХ. Такі двері привертають увагу не тільки відносно невисокою ціною, але і зовнішньої презентабельністю. Переваги ламінованих дверей:

  • різноманітність кольору та дизайну;
  • екологічна безпека;
  • підвищена вологостійкість.

Популярність шпонованих дверей сьогодні дуже висока. Ці двері зроблені з натурального матеріалу і обшиті високоякісним шпоном. Вони практично не відрізняються від дверей, зроблених з дерев'яного масиву. Але є ряд переваг:

  • різноманітність деревних порід для виготовлення шпону;
  • довговічність;
  • такі двері легше, ніж зроблені з масиву дерева;
  • ціна значно дешевше.

У виробництві шпонованих дверей також використовується шпон «Файн-лайн», який є новинкою в обробці міжкімнатних дверей. Фабрика дверей «ОМіС» тісно співпрацює з компаніями, що виробляють міжкімнатні двері в Бельгії, Польщі, поставляє вироби з КНР. Компанія «ОМіС» неодноразово брала участь у міжнародних виставках «KievBuild», де завжди відзначалася висока якість міжкімнатних дверей, які виробляє ця фірма. Нове сучасне обладнання, кваліфікований персонал, цікаві дизайнерські розробки виводять фірму «ОМиС» в число лідерів галузі. Купити міжкімнатні двері «ОМіС» - це купити якісну річ за порівняно недорогою ціною. Коли нам хочеться що-небудь змінити в своєму житті, ми часто починаємо міняти навколишнє оточення. Двері «ОМіС» дозволяють змінити інтер'єр вашої квартири без істотних витрат. І у вас з'явиться новий стимул рухатися вперед.