Міжкімнатні двері «Korfad» ()

Двері міжкімнатні KORFAD в Києві

Представлені під маркою Korfad двері виготовлені в м. Чернігів за італійською технологією. Завдяки цьому, всі моделі даної марки відрізняються сучасним дизайном, міцною конструкцією і доступною ціною. Вони можуть виконувати свої функції, як вдома, так і в офісі, а всього поточна колекція пропонує близько сотні моделей в стилі Модерн і Хай-тек. Є і розпашні, і розсувні системи, але всі вони будуть надійно служити, як у звичайній кімнаті, так і у ванній, кухні, коморі і туалеті.

Конструктивні особливості

Дверна коробка і рама полотна зроблені з дерев'яного бруса, інші елементи дверної системи - фільонка, лиштва, добір - з композитної деревної плити (MDF / МДФ) високої якості. Їх поверхня ламінована матеріалом, що надійно захищає від вологи і механічних навантажень.

Розпашні, і розсувні моделі Korfad завод-виготовлювач комплектує металевою фурнітурою (замки, задвижки, петлі та дверні ручки із засувкою). Серед замків є і ті які закриваються на ключ, і з постійним поворотним важелем.

У дверей Korfad ціна залежить в основному від розміру, меншою мірою - від особливостей дверного полотна так, що факторів впливу буде кілька:

  1. Габаритні розміри
  2. Складність конструкції
  3. Особливості декору
  4. Фурнітура - її кількість і марка

Готовий дверний блок по висоті і ширині може бути 46х203; 66х203; 76х203; 86х203 або 96х203 см. Товщина дверного полотна у всіх моделей однакова і становить 4 сантиметри. Стандартна висота дорівнює 200 см. Ширина полотна варіюється в межах 40 - 90 см, при цьому, стандартні розміри - це: 40, 60, 70, 80 і 90 см. Ширина добірної дошки складає 10 або 20 см; лиштви - 7 сантиметрів.

Всі стандартні моделі (і розсувні, і розпашні системи) призначені для установки в проріз висотою 206 см і шириною: 48, 68, 78, 88 або 98 сантиметрів. У дуже широкий отвір можна поставити полуторну або подвійну систему. Крім того, в процесі монтажу, розміри отвору можуть бути збільшені або зменшені так, що дверний блок Korfad добре встановлюється, як в типовій квартирі, так і в будинку, побудованому за індивідуальним проектом.

Ви можете вибрати конкретну модель самостійно або звернутися до наших консультантів. Вони обов'язково допоможуть розібратися з розмірами, дизайном і визначити вартість. Крім того, ми надаємо такі послуги, як замір отвору, доставка і монтаж дверного блоку.

Для жителів Києва і передмістя працює наша кур'єрська служба. В інші міста Ваше замовлення доставлять компанії-перевізники. Можете використовувати і самовивіз, двері Korfad відносно невеликі за габаритами і неважкі.

Сучасний декор

Марка Korfad представляє по-європейськи широкий вибір дверних систем. У нашому асортименті міжкімнатних дверних блоків саме вона пропонує найбільш широке розмаїття кольору і форми. Тут також представлено десятки варіантів засклення і форми рельєфу поверхні. Забарвлення може бути однотонним або комбінованим з різних відтінків, в тому числі:

  • Білий
  • Жовто-коричневий
  • Коричневий
  • Червоно-коричневий
  • Сірий
  • Чорний

Забарвлення дверного полотна, добірної дошки та інших елементів блоку може бути однотонним або демонструвати малюнок деревної фактури дуба, горіха і ясеня. Загалом виходить сто моделей серійного виробництва.

Поверхня металевої фурнітури може бути покрита спеціальною фарбою або нефарбованою (полірований білий або жовтий метал). Колір і форма ретельно підбираються під загальний дизайн поверхні дверного блоку.