Двері У кімнату

Тут ми пропонуємо найширшу різноманітність дверних систем від українських і зарубіжних виробників. Вибір надається і за розмірами, і за забарвленням, і по наповненню дверного полотна. У нашому асортименті двері в кімнату є і більш, і менш дорогі, але всі вони демонструють високі якісні показники.

Розмірний ряд.

Більшість зі ста моделей дверних блоків для внутрішніх кімнат виробляється серійно за стандартними розмірами. Практика роботи в Україні показує, що переважна більшість серійних моделей задовольняє вимоги по габаритам з боку нерухомості. Разом з тим, майже всі моделі можуть бути виготовлені під замовлення з зручними для Вас розмірами - висотою від 190 до 260 см; шириною - від 40 до 140 см. Це можуть бути, як одинарні, так і полуторні або двостулкові моделі.
Стандартний розмір дверного полотна зазвичай становить 60, 70, 80 або 90 сантиметрів, рідше - менше 60-ти і 95 см. Висота більшості серійних зразків дорівнює 200 см, менша частина виготовляється з 205-сантиметровою висотою. Товщина, в залежності від виробника - від 3 до 4 сантиметрів.
Також до складу дверний системи входять: добірна дошка, коробка і лиштва. І, в залежності від розмірів системи, вона встановлюється в дверний проріз висотою 205 - 207 см і шириною зазвичай: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Якщо отвір більш або менш габаритний, то використовується дверний блок з нестандартними розмірами (див. вище). Другий варіант - підгонка за розміром отвору, наприклад за допомогою добірної дошки, лиштви або гіпсокартонного листа. Проєм можна і розширити або підвищити безпосередньо перед монтажем дверної системи. Підрізка полотна по ширині або висоті теж можлива, але небажана.

Матеріали, фурнітура, декор.

У нас купити двері в кімнату Ви можете в зручний для Вас час і з вибором за ціною і якісними показниками. Особливості конструкції детально викладені в описі, що додається до кожної моделі. Відзначимо лише, що дверна коробка виготовлена з дерев'яного бруса, звичайно соснового. Раму дверного полотна роблять, як правило, з сосни, рідше - дубової дошки.
Переважна більшість дверних блоків для кімнат оснащені фільонкою зі спеціального сотового картону і (або) вставками з листового скла. Менша частина міжкімнатних моделей робиться повністю з натурального дерева зі склом або без нього.
З дерева або дерево-стружкового композиту (MDF / МДФ) виготовлені добірна дошка і лиштви. Кольорова МДФ-плита встановлюється також поверх рами, виконуючи функцію декоративно-захисного матеріалу. Дверна коробка пофарбована в тон іншим елементам дверного блоку.
Високою надійністю і іншими якісними показниками відрізняється також і представлена ​​в нашому асортименті металева фурнітура. Зокрема, це замки (циліндровий або «сантехнічний»), дверні ручки (з язичковою або іншою засувкою), задвижки і петлі. Поверхня металу може бути:

  • забарвлена;
  • покрита нікелем;
  • полірована до дзеркального блиску.

Фарба підбирається в тон, форма - у відповідність рельєфу дверного полотна і лиштви. Будьте впевнені, фурнітура обов'язково прикрасить зовнішній вигляд готової, встановленої у Вашому домі дверної системи.
У більшості представлених моделей кольорове оформлення дверного блоку має близько десятка варіантів, в тому числі: білий, чорний, всі відтінки сірого і коричневого кольору. Забарвлення серійно випускаємих дверних систем однотонне, зазвичай імітує фактуру деревини: дуба, вільхи, горіха, сосни, ясеня та інших порід.