Міжкімнатні двері «Brama» ( с. Рясне-Руське, Яворівський район, Львівська область, Україна )

Фабрика міжкімнатних дверей Brama

Фабрика міжкімнатних дверей Brama була створена в 2003 році. Моментально завоювавши ринок цього виду продукції, фабрика стала славитися своїми якісними міжкімнатними дверима не тільки на рідній Україні, а й далеко за її межами. Міжкімнатні двері Brama виготовляються за певним стандартом, а саме: використовується зрощений по довжині брус з хвойної деревини як для дверного полотна, так і для дверної коробки, або коробка виробляється з MDF; каркас дверного полотна заповнюється стільниковим стабілізуючим наповненням і обклеюється плитами HDF; застосовується декоративна оздоблення в тон з деревиною дверей, деякі моделі можуть склити декоративним різнокольоровим склом; є комплект з регулюючих петель і три види замків; обов'язково додається наличник з MDF, обклеєний декоративною плівкою, а також замкова планка і ущільнювач.

Міжкімнатні двері Brama можуть бути одностулкові, двостулкові і асиметричні. Колірна палітра деревини задовольнить найвибагливішого покупця. Двері Brama імітують кольори і відтінки дуба, вільхи, червоного дерева, венге, яблуні, горіха та інших благородних порід деревини.

Міжкімнатні двері фабрики Brama продаються вже готовими до монтажу, тому збірка проводиться без підгонки і підрізування, що дуже важливо. Вся фурнітура вмонтована в дверне полотно і коробку.

Фабрика дверей Brama виготовляє двері строго відповідно до санітарних та будівельних вимог, також приділяється увага ергономічним показникам. Постійний контроль над якістю та кваліфікованістю своїх фахівців допомагає фабриці бути лідируючим виробником міжкімнатних дверей.