Вхідні двері «Булат» ()

Колекції:

Міцні та надійні вхідні двері «Булат».

Вхідні двері Булат - це більше тридцяти моделей надійних, міцних і довговічних дверних систем. За особливостями конструкції вони згруповані більш, ніж в десять серій: «Економ», «Сiтi», «Классiк», «Елiт», «Офіс», «Оптима», «Престиж», «Стандарт»та інші. Однак, будьте впевнені, все моделі будуть надійно оберігати Ваш будинок, і всі вони гарні на вигляд.

Особливості конструкції.

За загальною конструкційної схемою, Булат - це вже ставші класичними Броньованими дверерима. Зокрема, окремі моделі стали вже своєрідним модерном в світі залізних дверних систем. У більшості серій, дверне полотно має товщину 55, 65 або 70 мм, менша частина пропонує на вибір 87-, 89- і 130-міліметровий розмір. Дверна коробка у різних моделей відрізняється і розмірами, і конструкційним матеріалом:

 • У серій «Економ» і «Сiтi» рама зроблена з трубчастого, безшовного профілю 60х40 мм, а ширина рами складає 60 мм
 • Серії «Классiк», «Каскад» і «Елiт» мають раму з трубчастого профілю 50х40, виконану з притвором (чвертю), що закриває щілину між полотном і коробкою
 • «Офіс», «Оптима» і «Стандарт» - цельногнутий профіль шириною 85 мм з листової сталі товщиною 1,5 мм
 • «Престиж» і «ВIП» профіль на 100 мм з 2-міліметрової сталі
 • «Премiум», «Люкс», «Гарант» і «Олімп» - 130 і 2,0 мм.

Більш детально розміри і матеріали вказані в таблицях, поданих в описі моделей. Відзначимо лише, що зсередини дверне полотно і рама утеплені мінеральною ватою. Місця під дверні петлі в торцях полотна посилені сталевими накладками. Петлі надійно захищені від зрізання, а дверне полотно - від зняття з петель. Будьте впевнені, при будь-яких розмірах конструкція дверної системи Булат практично виключає, як висаджування, так і всі інші силові прийоми злому. Підібрати відмички для пропонованих з дверима замків просто нереально. Комплектація двері замками індивідуальна - на вибір пропонується декілька марок сувальдних і циліндрових моделей: Cisa, KALE, MOTTURA, «Ельбор» та інші. Частина брендів пропонується виробником двері, іншу частину Ви знайдете в асортименті нашого супермаркету. По причині дуже міцної конструкції, вхідні металеві двері Булат мають чималу вагу, але користуватися ними легко. Завдяки надійним петлям з підшипниками, дверне полотно розкривається і закривається легко, незалежно від своїх розмірів і маси. У моделей з різних серій висота дверного блоку складає 204 або 205 сантиметрів; ширина - 84; 85 або 95 см. Полуторное рішення - це ширина до 120 см. У всіх серійних виробів дверне полотно обшито листовою сталлю і покрито декоративною МДФ-плитою.

Дизайнерські рішення.

Дверне полотно декороване ламінованою деревною плитою (МДФ) товщиною 10 мм. Поверхня дверного полотна і лиштви, яка покрита плитою, може бути рівною або рельєфною. Рельєф може мати прямокутні і (або) криволінійні елементи. Декоративне покриття виконано в різноманітних колірних варіантах. Основні кольори:

 • Біжевий
 • Коричневий
 • Червоно-коричневий
 • Сірий
 • Синій
 • Чорний

Як правило, поверхня МДФ імітує малюнок і колір деревної фактури таких порід, як: бук, дуб, вільха, горіх та інших, включаючи екзотичні дерева. На вигляд все виглядає, як натуральне дерево.

У нас Ви можете підібрати до смаку і фурнітуру. Дверні ручки з розетою або планкою; накладки на замки та інші аксесуари надаються з вибором за формою і кольором металу: «Бронза», «Золото», «Срібло» і «Хром».