Вхідні двері «Двери Украины» ( Україна, Біла Церква )

Асортимент дверних систем «ДВЕРІ УКРАЇНИ» включає в себе моделі, придатні як для установки зовні будинку, так і для квартири в під'їзді багатоповерхівки або таун-хауса. У будь-якому випадку, житлу буде гарантована найвища ступінь захисту від несанкціонованого проникнення і холоду. За збереження Вашого житла ручаються і виробники вхідних дверей в Україні, і наші фахівці з їх встановлення та обслуговування.

Особливості конструкції вхідних дверей "Двері України"

-Силовий злом системи «ДВЕРІ УКРАЇНИ» практично виключається; можливість вибору відмички зведена до мінімуму. -Дверний блок виготовлений із сталевого профілю; полотно обшито листовою сталлю; замки мають складні механізми - сувальдний або циліндровий. -Всього на вибір Вам пропонуються сотні моделей накладних і врізних (в т.ч. сейфових) замків під марками: Cisa (Італія), Imperial (КНР), KALE (Туреччина), MOTTURA (Італія), Mul-T-Lock (Ізраїль), SAP Design (КНР), Securemme (Італія), «Апекс» (СНД), «Гардіан» (СНД) і «Ельбор» (Італія - ​​Росія). Засувка (язичок), що замикає без ключа (дверна ручка), також представлена ​​в широкому розмаїтті. -Частина фурнітури додається до дверей виробником, іншу частину Ви можете придбати у нас. При цьому, як більш, так і менш дорогі замки служать надійно і довго, захищаючи будинок від проникнення зловмисників. Циліндровий замок захищений від злому броненакладкою. -Рама дверного блоку виготовлена ​​з профілю, виготовленого з цільногнутого сталевого листа товщиною 1,5 мм. Товщина дверної коробки становить, в середньому, 100 мм. -Дверне полотно - це сталевий каркас з катаного профілю (з листової сталі, товщиною 1,5 - 2 мм), обшитий сталевим півтораміліметровим листом. -Місця установки петель в торцях полотна посилені накладками товщиною 5 мм. Петлі захищені від зрізу, а дверне полотно - від зняття з петель. При цьому, кожні наші двері навішені так, що відчиняються і закриваються легко. -Внутрішня порожнина дверного полотна заповнена утеплювачем - плитою з негорючої мінеральної вати. Дверна коробка і полотно оснащені ущільненням, що практично виключає протяги. -Розміри дверного полотна можуть бути стандартними; збільшеними або зменшеними за бажанням замовника. Стандартний розмірний ряд:

  • довжина (висота) складає 204, 205 і 206 сантиметрів
  • ширина «Маленька» становить 85 - 90 сантиметрів; «Велика» - від 95-и до 98 «Полуторна» - 120 і 122 см
  • товщина дверного полотна, без урахування декоративного покриття - від 7,3 до 9,0 см.

Ширина і висота дверного блоку можуть бути змінені за Вашим бажанням. Від себе зазначимо, що габаритні розміри впливають на вартість виробу в більшій мірі, ніж фурнітура та зовнішній декор дверного полотна і лиштви.

Специфіка дизайну.

Полотно може бути декороване деревною плитою (МДФ) товщиною 12 мм; лиштва - 16 мм. Дверна коробка покрита антикорозійною, стійкою до зносу фарбою. МДФ-поверхня дверного полотна - майже плоска або з виразним рельєфом, складеним з прямокутних і (або) криволінійних фрагментів. Покриття з деревної плити виконано в різноманітному колірному оформленні, зокрема:

  • Білий колір
  • Біжевий
  • Коричневий - від патини до темного шоколаду
  • Червоно-коричневий
  • Сірий
  • Синій
  • Чорний

Поверхня МДФ може бути пофарбована або в однотонний колір, або мати ще й малюнок деревної фактури: дуба, горіха, ясеня та інших дерев. Дверні ручки, накладки на врізний замок та інші металеві аксесуари надаються з вибором за формою і кольором: «Бронза», «Золото», «Срібло» і «Хром».