Виробники міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері від виробника


Коли ремонт практично завершений і залишилися останні штрихи, хочеться зітхнуть з полегшенням. Але перш ніж це зробити, залишається ще один важливий крок — вибір міжкімнатних дверей.

Міжкімнатні двері в інтер'єрі грають не останню роль. Вони надають квартирі або будинку закінчений вигляд і вносять певну частку в затишок приміщення. Кращий варіант придбати двері від виробника. По-перше, це гарантія високої якості, по-друге, більш низька ціна, порівняно з купівлею у посередників.

Що важливо знати при покупці дверей

Виробництво міжкімнатних дверей здійснюється практично з будь-якого матеріалу. Від цього в основному залежить і їх ціна. В даний час для виробництва дверей використовують наступні матеріали:

  • покриття зі шпону;
  • МДФ;
  • скло;
  • пластік;
  • дерево.

Незвичайний ефект дає поєднання різних матеріалів, наприклад, дерева і скла або дерева і кованих деталей.

Кращим вибором буде придбання дверей, які виконані з екологічних матеріалів і не виділяють в повітря шкідливі пари. Такі міжкімнатні двері від виробника підійдуть для установки в дитячих кімнатах або для тих, хто страждає на алергію.

Характеристики дверей

Якісні двері повинні відповідати наступним характеристикам:

  • безпечність використання;
  • тривалий термін експлуатації;
  • здатність захистити приміщення від високих, так і низьких температур;
  • добрі звукоізолюючі здібності.

Термін експлуатації на пряму залежить від матеріалу, з якого виготовлені двері. Але навіть, не дивлячись на це, мінімальний термін повинен бути не менш ніж 10 років. Саме протягом цього періоду вона збереже свій первинний зовнішній вигляд і характеристики.

Для того, щоб двері були безпечні, особлива увага приділяється її складовим. Наприклад, якщо використовуються вставки зі скла, то воно повинно обов'язково бути загартованим, що захистить його від пошкоджень.

Якісну тепло і звукоізоляцію забезпечують встановлені на дверях ущільнювачі та накладки. Вони, як правило, розташовані або на дверній коробці, або безпосередньо на двері. Використання якісних матеріалів для кріплення ущільнювача подовжує їх термін експлуатації та дозволяє надовго зберегти хороші ізоляційні властивості дверей.

Придбання міжкімнатних дверей у нашому магазині

Придбати двері від виробника за оптимальною ціною можна в нашому інтернет магазині. У «Маркет двері» представлені сотні моделей дверей більш ніж від 40 зарубіжних і вітчизняних виробників. Особливої уваги заслуговують двері від українського та білоруського виробника, які відрізняються високою якістю і прийнятною ціною.

Великий каталог міжкімнатних дверей на сторінках нашого сайту дозволяє вибрати двері, відповідні за стилем до дизайну будь-якого приміщення. Також можна підібрати якісну фурнітуру і отримати відповіді від консультантів на всі питання.

Робити покупки в «Маркеті дверей» дуже просто та зручно, а головне за низьким цінами. Різноманіття вибору не залишить покупця без придбанної двері.