Міжкімнатні двері «Status» ()

Колекції:

Вишукані та стильні двері Status виготовлені з кращих матеріалів за новітніми західноєвропейськими технологіями. В результаті, міжкімнатні дверні системи даної марки відрізняються високою якістю і порівняно невисокою ціною. Всі представлені дверні системи - і розпашні, і розсувні будуть служити надійно і довго на будь-якому місці - в кімнаті, ванній, коморі, кухні або як другі вхідні двері.

Дві колекції на вибір.

Міжкімнатні двері Status - це 2 основні колекції Golden і Platinum, в які входить близько сімидесяти моделей. Між собою представники різних колекцій відрізняться основним матеріалом дверного полотна. Дизайн, конструкція і габаритні розміри практично не відрізняються. У всіх моделей стандартні розміри дверного полотна складають:

  • габаритна ширина - 60, 70, 80 або 90 сантиметрів
  • висота - 200 см
  • товщина - 4 см

Дверне полотно колекції Golden (серії Cross, Elegante, Interia і Ultra) виготовлено з натуральної сосни і покрито дубовим шпоном. У аналогів з Platinum'а (Royal Cross і Grand Elegance) полотно зроблено повністю з дуба і покрито дубовою ламеллю. Аналогічно виготовлені інші елементи дверного блоку - добірна дошка, коробка і лиштва. Готова дверна система встановлюється в отвір висотою 205 - 207 см і шириною 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см (у відповідність розмірам дверного блоку). Для більш-менш високого (широкого) отвору дверна система Status може бути виготовлена ​​з нестандартними розмірами. Термін виготовлення моделей з колекції Golden становить 1 місяць; Platinum - 2 місяці з дати оформлення замовлення.

Щоб вибрані двері Status купити, до Києва їхати не обов'язково. Ми організуємо транспорт практично в будь-який регіон України. Для жителів Києва і столичного передмістя доставку виконає наша кур'єрська служба; для інших міст - компанії-перевізники. Можете використовувати і самовивезення. Міжкімнатні дверні блоки хоч і відрізняються неабиякою вагою, але упаковані щільно і за габаритами цілком компактні так, що для перевезення підійдуть і невеликі авто. Також до Ваших послуг монтажна бригада і сервісна підтримка на весь термін експлуатації.

Вибір по декору.

Стилістика дизайну обох колекцій радує своєю різноманітністю. Є і більш суворі, з прямими кутами і лініями рельєфу, і більш грайливі рішення. Поверхня полотна і лиштви може бути декорована фігурними рельєфними елементами. Частина моделей виготовляється зі склом, яке може бути, як рельєфним, так і гладким. Використовується матове, напівпрозоре скло товщиною зазвичай 4 мм. Всього в палітрі колекцій близько десяти колірних рішень в білих, біжевих, коричневих (світлий, червоний, чорний) і сірих тонах. Поверхня однотонна або демонструє малюнок деревної фактури. Зокрема:

  • в колекції Golden - червоно-коричнева «Карамель», «Крем», середньо-коричневий «Мед», «Молоко» і темний «Шоколад»;
  • Platinum - «Білий дуб», темно-сірий «Морений дуб», світло-коричневий «Натуральний дуб» і «Слонова кістка».

В цілому, по оформленню дверного полотна та інших елементів знайдеться, як сучасний стиль Хай-тек, Модерн або Постмодерн, так і під класичні стилі - розкішний Вікторіанський або простакуватий Прованс. Все - і розпашні, і розсувні моделі марки Status комплектуються металевою фурнітурою: замки, засувки, ручки з язичковим механізмом і дверні петлі. Фурнітура є, як з білого або жовтого металу, так і пофарбована в тон загального забарвлення дверного блоку.