Вхідні двері «Новый Мир» ( Україна, Каховка )

Колекції:
Новосіл Новосіл

Вхідні двері "Новий Світ"

Компанія "Новий Світ" була заснована в 1988 році в українському місті Нова Каховка. Завдяки багатопрофільності та великому потенціалу, компанія виготовляє різноманітну продукцію, включаючи вхідні металеві двері та міжкімнатні дерев'яні двері. На підприємстві "Новий Світ" є деревозаготовітельне, столярне, складальне та інші виробництва, необхідні для повного циклу вироблення високоякісних дверей. Компанія виробляє не тільки стандартну продукцію, але і займається виконанням індивідуальних замовлень. Якість вхідних і міжкімнатних дверей, вироблених компанією "Новий світ" надійна, міцна і стабільна. Росія, Казахстан, Данія, США та інші країни є замовниками продукції у даної компанії.

Вхідні металеві двері "Новий Світ" мають унікальний дизайн. Потужна металева основа дверей може бути облицьована листовою сталлю з полімерним покриттям, натуральною елітною деревиною з ручним різьбленням, рейковим клеєним масивом, МДФ зі шпоном дуба, МДФ без шпонування, або високоякісними штучними матеріалами. За бажанням замовника можливе оснащення дверей декоративними кованими решітками, що несуть в собі елементи старовини, або стилю хай-тек. Вхідні двері "Новий Світ" мають підвищені характеристики міцності і призначені для захисту приміщень від несанкціонованого проникнення і зломів. Дані двері можуть встановлюватися як всередині приміщень, так і зовні.

Міжкімнатні двері "Новий Світ" виготовляють, як правило, з масиву дуба та ясена. Ціна і якість таких дверей відноситься до розряду елітних. Міжкімнатні двері представлені широким модельним рядом; також за бажанням клієнта можна виготовити нестандартні двері за індивідуальним замовленням з унікальною декоративною обробкою.