Міжкімнатні двері «Реликт» ( Україна, Макіївка )

Колекції:
Арте Арте

Міжкімнатні двері фабрики Релікт

Фабрика Релікт займається виробництвом міжкімнатних дверей з деревини хвойних і листяних порід. На підприємстві здійснюється весь повний столярний цикл, починаючи з розпилу колод і закінчуючи отриманням високоякісних дерев'яних міжкімнатних дверей. Фабрика Релікт гарантує покупцям якість, так як всі виробничі процеси відбуваються безпосередньо на її території. Для цього щомісяця закуповується 250 куб. м. круглого лісу, далі йде розпилювання колод з видаленням нетривкою серцевини. Потім здійснюється сушіння деревини за спеціальною технологією протягом 10-20 днів. Весь процес відбувається в автоматичних камерах термообробки. Після сушіння усувають всі дефекти і пороки деревини. Матеріал склеюють і направляють на спеціальні деревообробні станки, де деталям надають відповідні розміри. Для ідеальної текстури поверхні майбутніх міжкімнатних дверей, поверх готових деталей приклеюється натуральний дерев'яний матеріал. Завершальним етапом слід забарвлення готових дверей у спеціальних камерах. Фабрика Релікт має потенціал виробляти на місяць до 1000 міжкімнатних дверей і стільки ж комплектуючих.

Міжкімнатні двері Релікт відповідають усім стандартам. Сучасні технології дозволяють надавати дверей різноманітні насичені кольори і відтінки, ідеально гармонують з будь-яким інтер'єром.

Міжкімнатні двері Релікт мають готовий дверний блок, фурнітуру відомих італійських і німецьких фірм. Установка дверей здійснюється легко і просто навіть в нестандартні отвори, завдяки спеціальному розширювачі. Гарантія на двері фабрики Релікт 2 роки, а термін служби - довгі роки.