Двері В технічні приміщення

Представлені у нас двері для технічних приміщень можуть служити будинку, в офісі, на виробництві, словом, скрізь. Всього в поточній колекції представлено близько сімидесяти розпашних і розсувних систем, виконаних в різноманітному дизайні. Велика частина моделей відрізняється дуже доступною ціною, інша частина - більш дорогі, але всі вони надійні, довговічні і досить стильні.

Матеріали і розміри.

У виготовленні дверних систем українські виробники використовують якісний масив дерева і композитні матеріали останнього покоління. Дверна коробка і рама полотна зроблені з дерев'яного бруса і дошки. Фільонка виготовлена з легкого і міцного картону спеціальних сортів; лиштва і добір - з ламінованої плити MDF / МДФ. І картон, і плита мають підвищену стійкість до таких навантажень, як:

  • вологе,
  • хімічне,
  • теплове,
  • механічне.

В результаті, всі - і розпашні, і розсувні дверні блоки для технічних приміщень будуть надійно виконувати свої функції, як у звичайному, так і у вологому або хімічно-несприятливому середовищі. Причому, незалежно від розміру.
Дверний блок серійного виробництва виготовлений зі стандартними розмірами полотна. Висота становить 200 см; товщина - до 4 см, Ширина - 60, 70, 80 або 90 сантиметрів. Готова дверна система призначена для установки в проріз висотою 205 - 207 і шириною 69 - 100 см. Більш або менш широка (висока) дверна система виготовляється за індивідуальним замовленням, і у різних виробників максимальна висота може бути як 210, так і 260 см, ширина - від 40 до 100 см. За практикою роботи в Україні можна сказати, що більша частина серійних моделей задовольняє всі вимоги по габаритам. Тобто, замовляти двері індивідуально більшості власників нерухомості не доводиться.
Разом з тим, при висоті отвору менше 205 або більше 207 см, його нескладно привести до необхідної норми, в тому числі за допомогою гіпсокартонного листа або розширеної лиштви або добірної дошки. Можливий (але дуже небажаний) і варіант з підрізанням дверного полотна по ширині або висоті.

Комплектація і дизайн.

Комплект дверної фурнітури можна вибрати за кольором і особливостями конструкції замка, засувки і ручки. Замок може бути обладнаний циліндровим (для замикання на ключ) або поворотним механізмом (сантехнічний варіант). За зовнішнім виглядом (покриття поверхні) можна вибрати вироби:

  • пофарбовані в тон дверного полотна,
  • нікельовані,
  • полірований білий або жовтий метал.

У будь-якому випадку металева і інша фурнітура буде служити з високою надійністю протягом довгого терміну.
Виробники дверей для технічних приміщень пропонують широкий вибір по колірному оформленню й наповненню дверного полотна (глухе або засклене). Товщина листового скла становить зазвичай 4 міліметри.
Незважаючи на своє дуже утилітарне призначення, дверні системи для технічних приміщень мають високі естетичні показники. Поверхня полотна може бути обладнана рельєфним, візерунчастим склом і (або) прикрашена вишуканим малюнком.

Варіантів фарбування всіх елементів дверного блоку близько десятка, в тому числі білий, чорний, всі відтінки сірого і коричневого кольору. Забарвлення серійно випускаємих дверних блоків однотонне, і у більшій частині моделей імітує малюнок деревної фактури дуба, горіха, сосни та інших порід. Під замовлення дверні системи для технічних приміщень роблять з суцільного масиву натурального дерева - з пофарбованою, лакованою або непокритою поверхнею.