Міжкімнатні двері «Скрытого монтажа» ( Україна, Київ )

Колекції:

Пропоновані у нас двері з прихованим монтажем можуть виконувати свої функції в різних приміщеннях будинку або офісу. У звичайній кімнаті або вологій ванній, гарячій кухні або в коморі, причому, в будь-якому місці вони будуть непомітними, але виконуватимуть свою функції справно і довгі роки.

Конструкція і розміри.

У системах прихованого монтажу дверна коробка зроблена з цільної деревини. Дверне полотно зібрано на дерев'яній рамі, а його наповнювач (фільонка) виготовлений з легкого матеріалу з сотовою структурою або натуральної деревини. Лиштва зазвичай відсутня. Представлені в нашому асортименті двері прихованого монтажу купити можна в різному виконанні, з різними розмірами. В цілому, нескладно підібрати оптимальний варіант для:

 • квартири типового планування приміщень,
 • квартири сучасного поліпшеного планування (в т. ч. таун-хаус),
 • котеджу і особняка,
 • офісу,
 • номера в готелі.

І в кожному приміщенні дверні блоки будуть довго і надійно виконувати свої функції, незалежно від розміру. Виготовлені серійно міжкімнатні двері прихованого монтажу мають стандартну ширину одинарного дверного полотна 60, 70, 80 або 90 см; висоту - 200 см; товщину - зазвичай 3 - 4 см. У виробах під замовлення застосовуються розміри більше або менше стандартних. Практично всі виготовлені серійно дверні системи прихованого монтажу зроблені за розмірами, максимально наближеним до розмірного ряду прорізів. При незручній же висоті або ширині отвору, його габарити нескладно привести в необхідну норму безпосередньо перед монтажем дверної системи. Поверхня дверного полотна може бути покрита композитною плитою MDF / МДФ або HDF / ХДФ з ламінованою поверхнею. Деревний композит володіє підвищеною стійкістю до різних навантажень:

 • механічне;
 • температурне;
 • вологе,
 • хімічне.

Дверне полотно виконано, як правило, глухим, без віконець і комплектується фурнітурою. Металева фурнітура, загалом, звичайна (замки, ручки, засувки, петлі), а зокрема дверні петлі можуть мати особливу конструкцію. В цілому, на готові двері прихованого монтажу ціна залежить від розмірів, особливостей декору, комплекту фурнітури і послуг установки.

Дизайн і сервіс.

Зазвичай, установка дверей прихованого монтажу виконується так, щоб дверна коробка була непомітною, а полотно зливалося з рельєфом стіни. Дверний блок з фурнітурою і склом можна встановити в декількох варіантах:

 1. Зробити майже непомітним в загальному оформленні кімнати, кухні, кабінету або готельного номера.
 2. Виділити їх, надавши вид малюнка - реалістичного або гротескного, або дитячого.
 3. Домалювати на стіні предмет меблів (наприклад, одежна шафа) або вікно на терасу.

Наскільки успішно буде реалізований задум дизайнера, залежить від якості, як оформлення, так і монтажу. У нашому сервісному пакеті є послуги монтажної бригади, а також замір, проектування і обслуговування встановленого дверного блоку в процесі експлуатації. Обмежень по регіонах України практично немає. Для жителів Києва і столичного передмістя працює наша кур'єрська служба, а в інші міста Ваше замовлення доставлять компанії-перевізники. Можете використовувати і самовивіз. Готова дверна система має невелику масу і займає порівняно небагато місця. Всього на Ваш вибір ми пропонуємо понад півсотні зразків прихованих дверних систем. Розібратися з конкретною моделлю, її комплектацією, послугами проектування та монтажу Вам обов'язково допоможуть наші консультанти. Вони ж допоможуть визначити остаточну ціну.