Двері В кухню

Пропонуємо близько ста моделей дверей для кухні від українських і зарубіжних виробників. Частина продукції випускається серійно і в наявності постійно; інша виготовляється під замовлення. В обох випадках у Вас є широкий вибір за ціною, розмірами і якістю - забарвленням, наповненню дверного полотна і фурнітурі. І всі системи, як розпашні, так і розсувні будуть служити надійно і довго.

Розмірний ряд і матеріали.

За стандартними розмірами виробляється велика частина представлених у нас дверних блоків для кухні. На практиці більшість серійних моделей без проблем вписуються і в типові, і в особливі дверні прорізи.

Під замовлення виготовляються вироби з нестандартними розмірами - висотою полотна від 190 до 260 см; шириною - від 40 до 140 см. Залежно від ширини, вони можуть бути зроблені, як одинарні, так і полуторні або двостулкові системи.

За стандартними розмірами купити двері на кухню Ви можете лише в одинарному і в полуторному виконанні. Зроблене за стандартом дверне полотно має наступні габарити:

  • Ширина становить зазвичай 60, 70, 80 або 90 см, рідше - менше 60-ти і до 95 сантиметрів
  • Висота - зазвичай 200 см, рідше 205 см
  • Товщина - як правило, 4 сантиметри.

Вся дверна система (дверна коробка плюс полотно, плюс добірні дошки та лиштви), в залежності від її розмірів, призначена для дверного отвору заввишки 205 - 207 см і шириною, як правило: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Якщо створ більш або менш широкий (високий), то можете вибрати один з варіантів вирішення. По-перше, використовувати дверний блок нестандартного розміру. При цьому, виготовлення під замовлення може зайняти кілька тижнів. По-друге, зменшити розмір отвору, наприклад, за допомогою добірної дошки, лиштви або гіпсокартону. Це виконають наші монтажники безпосередньо перед установкою дверного блоку. Вони ж можуть розширити або підвищити дверний проріз. Варіант з підрізанням полотна за розміром теж можливий, але лише в крайньому випадку.

З особливості конструкції всієї системи слід зазначити, що дверна коробка зроблена з дерева, зазвичай з соснового бруса. Рама дверного полотна виготовлена, як правило, з соснової, рідше - дубової дошки.

Дверна фільонка більшості дверних блоків зроблена із сотового матеріалу (спеціальний картон). Полотно може мати скло і покриття плитами кольорового деревного композиту (MDF / МДФ) з ламінованої або покритої ПВХ поверхнею. Добірна дошка та лиштви роблять з дерева або МДФ-плити. Всі елементи дверного блоку стійкі до вологи, жирів і перепадів температури. Їх можна мити із застосуванням піномиючих матеріалів.

Фурнітура і декор.

Пропонована виробником і нашим Інтернет-маркетом металева фурнітура відрізняється високою надійністю, довговічністю і естетичністю. На Ваш вибір представлені різні моделі замків (циліндрових і «сантехнічних»), дверних ручок з язичкової або іншою засувкою, задвижок і петель. Металеві вироби мають різні варіанти обробки поверхні:

  • фарбування;
  • нікелювання або хромування;
  • дзеркальна поліровка.

За розміром, кольором і формою можна легко підібрати комплект, який відповідає рельєфу дверного полотна і лиштви.

Представлені моделі кухонних дверей пофарбовані в один колір за вибором з десятка варіантів. Основні тони: білий, чорний, всі відтінки сірого і коричневого кольору. Забарвлення серійно випускаємих дверних систем може бути однотонним або з фактурою деревини: дуба, вільхи, горіха, сосни, ясеня та інших порід. Дверна коробка забарвлюється в тон іншим елементам дверного блоку.