0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Поділля  - вул. Князів Коріатовичів,194
(063)168-98-17
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Поширені запитання

Купівля дверей:

а. Консультація по телефону
б. Замір дверних прорізів
в. Попередній кошторис на двері
г. Підсумковий кошторис з обговоренням всіх нюансів (в деяких випадках внесення передоплати)
д. Доставка дверей
ж. Установка дверей (займає 3-5 годин - 1 двері).
з. Користуємося дверима, радіємо їм і радимо наш відмінний магазин сусідам))) жарт!

1. Що таке лиштва?

Відповідь: Лиштва - декоративне обрамлення дверного отвору у вигляді накладних фігурних профільованих планок. Виконаний з дерева. Функціонально лиштва прикриває щілину між стіною і дверною коробкою.

2. Що таке коробка?

Відповідь: Дверна коробка - нерухома частина двері, до якої дверними петлями кріпиться дверна створка. Дверна коробка покриває дверний проріз в стіні. Дверна коробка - частина дверного блоку, являє собою рамкову конструкцію, що закріплюється на стінках дверного отвору.

3. Що таке доборна планка або розширювач?

Відповідь: Добір (розширювач) - планка, що дозволяє змінити ширину дверної коробки, виготовляється часто з пазами під лиштви

4. Що таке притворна планка (притвор)?

Відповідь: Притвор - місце зіткнення дверного полотна і дверної коробки. Це виступаюча деталь зовні дверного полотна або з внутрішньої сторони рами, що закриває щілину між ними, коли двері закриті. Притвор зазвичай входить в конструкцію дверей, петлі яких розташовуються на вертикальних бічних площинах полотна. Притвор найчастіше відсутній, якщо в дверному блоці застосовані петлі, що встановлюються зверху і знизу полотна.

5. Що таке МДФ, і які його особливості?

Відповідь:  МДФ (від англ. Medium density fiberboard, MDF) - деревно-волокниста плита середньої щільності. МДФ є новітньою технологічною розробкою деревообробної промисловості.

Виробництво МДФ і ДВП багато в чому схожі. Особливості технології виробництва МДФ полягають в тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених сполучними речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-870 кг / м. Куб.).

В останні роки МДФ знаходить все більше застосування, особливо при виробництві меблів і дверей. Це обумовлено особливими властивостями МДФ: високою гідрофобністю (стійкістю до вологості), а також високою екологічністю. Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу.

При цьому варто особливо відзначити, що основним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Таким чином, екологічна чистота МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал. Поверхня МДФ рівна, гладка, однорідна, щільна, все це робить зовнішню обробку плит надзвичайно простою, особливо для прямого фарбування і тонкого ламінування. Завдяки високій міцності, з МДФ можна виготовляти деталі, в яких потрібні мінімальні допуски і особлива точність різання. МДФ також добре піддається формуванню.

МДФ використовується для виготовлення дверних полотен та інших різних деталей двері. Плити МДФ вологостійкі, зберігають форму при температурних коливаннях і стійкі до механічних впливів. До того ж плити МДФ по вологостійкості і механічним характеристикам перевершують натуральне дерево. Ще одна особливість плит МДФ - їх стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

6. Що таке Ф'юзинг?

Відповідь: Ф'юзинг - це вітраж або окремий декоративний елемент, отриманий шляхом спікання окремих шматочків кольорового вітражного скла в спеціальних печах. Встановлюється в якості декоративного елемента замість звичайного скла в деякі моделі дверей.

7. Що таке Фільонка?

Відповідь: Фільонка - виділена тонкими профільованими рамками, поглиблена частина двері, стіни; дерев'яний або пластиковий, зазвичай профільований щит, що вставляється в рами дверей, перегородок, дерев'яних панелей і т.п. Буває плоскою та об'ємною.

8. Що таке Шпон?

Відповідь: Шпон - натуральний матеріал, що представляє собою найтонші (менше 3 мм) зрізи листів деревини з метою найкращого виявлення малюнка структури дерева. Шпон виходить лущенням на спеціальних верстатах (лущений шпон), струганням брусків (струганий шпон) або пилянням (пилений шпон). Шпон також ділять на натуральний і кольоровий. Перший - це тонкі листи, які мають натуральний колір і структуру, на яких видно все мереживо деревини, вони призначені для імітації під двері, виготовлені з масиву дерева. Таке покриття дуже оцінять люди, бажаючі навіть в домашній обстановці створити атмосферу близькості до природи. Кольоровий шпон є профарбованною і проморенною деревиною, тому спектр кольорів практично не обмежений. Таким шпоном можна створити імітацію будь-якої породи дерева різного кольору і текстури, в тому числі і благородних порід: дуба, горіха, вишні, венге, анегрі і т.д.

9. Що таке ущільнювач?

Відповідь:  Ущільнювачі - пружні прокладки трубчастого або більш складного перетину, що йдуть по всьому периметру вікна між рамою і стулками, і що захищають від холодного повітря, шуму і вологи. Ущільнювачі також широко застосовуються при виробництві дверей і встановлюються як в короб для гасіння шуму при закриванні полотна, так і в пази, куди потім поміщається скло.

10. Що таке фрамуга?

Відповідь: Верхня нерухома частина дверного блоку, призначена для закриття верхньої частини нестандартного отвору, коли двері на порядок коротші самого отвору.

Викликати замірника
Корисне
Поставити питання
Якщо у Вас є питання - можете їх задати по вказаних вище телефонах або заповнивши цю форму:
Написати Директору
Підписка
arrow-scroll icon