Міжкомнатні Арки стандартні і на замовлення

Якщо у вас прямокутний проєм, ви хочете його обшити - це називається фальшпроєм (обшивка проєму). Ми за допомогою доборної дошки (від дверей) і лиштви, зробимо вам прямокутний фальшпроєм.

Фальшпроєми

Беремо 2,5 шт доборних дошок (по товщині стіни) + 5 шт лишти = фальшпроєм. Ціна в середньому від 1200 грн (за матеріали без роботи) в залежності від товщини стіни і якості матеріала.

АРКИ полукруглі

Таку Арку потрібно купувати або готову універсальну, котра адаптується від ваш проєм (середня ціна від 1500 грн). Або виготовляти на замовлення, тоді більше варіантів кольорів, узорів, товщин (середня ціна від 3000 грн).

Для прорахунку Арки та Фальшпроєму вам потрібно виміряти: ширину проєму, висоту проєму і подзвонити на нашу гарячу лінію. Ми зможемо надати вам рекомендації і розрахувати виріб.


Арки

Вимір проєму для виготовлення Арки

 

Інструкція по встановленню Арки

 

Ці вироби прикрашають вільний дверний проріз і привносять в інтер'єр особливий стиль. У нашому асортимент є і класика, і модерн, і варіанти під суперсучасний Техно-стиль. Обмежень за розмірами практично немає, а значить Ви зможете підібрати рішення, як для типової квартири в багатоповерхівці, так і для приміщень, побудованих за спеціальними проектами.

Місце в інтерєрі

Арочний отвір може бути встановлений, як житловому, так і офісному, соціальному чи комерційному об'єкті. Це, наприклад: бар, бутик, дитячий сад, кафе, магазин, майстерня, ресторан або студія. Арки доречні там, де є постійно відкритий перехід між суміжними приміщеннями. Наприклад, з кімнати в:

  • коридор,
  • кухню,
  • прихожу,
  • кімнату,
  • террасу закритого типу (веранда, лоджия).

Практично скрізь арочне прикраса буде доречним, питання тільки в стилі і габаритних розмірах отвору. За цими показниками в нашому Інтернет-магазині обмежень дуже мало, а для квартир і житлових будинків пропозицію повністю перекриває попит.

Формат і розміри

Арочний отвір для дверей і воріт в цивілізованих країнах Європи і Близького Сходу зрілого розвитку за формою досяг ще за часів стародавньої Греції і Римській Імперії. Античний або романський стиль являє собою поєднання прямокутника і половини кола. Діаметр зазвичай дорівнює ширині прорізу або трохи більше неї. Класичним є і строго прямокутний П-подібний формат.
Виниклі пізніше, але стали класичними стилі (наприклад, Оксфорд) передбачають поєднання прямокутника з осьмушках (а то і 1/16-й частиною) кола. Діаметр набагато більший, ніж ширина прямокутної частини отвору. Такі арки більш доречні в отворі шириною від 120-й сантиметрів. Також до модерну відносять і схему «Три прямих кута + один сегмент в чверть кола замість верхнього кута».

Розмірний ряд арок практично не обмежений (як і в пропонованих у нас дверних системах), а включає в себе і типові, і нестандартні розміри. у т. ч. Стандартні:

  • Висота рівна 205, 206 і 207 сантиметрів
  • Ширина – від 68 до 100 см.

Більш-менш широка і висока арка виготовляється індивідуально. В цілому, діапазон ширини становить 45 - 200 см, висоти - від 190 до 220 см, і це не межа. Будьте впевнені, у нас напевно знайдеться варіант, який гідно прикрасить інтер'єр Вашого будинку, офісу або закладу.
За бажанням замовника наявний отвір може бути збільшений або зменшений. Залежно від складності роботи, реконструкція проводиться безпосередньо перед монтажем або заздалегідь.

Декоративна обробка

Основний матеріал обробки арочного отвору - дерево або деревний композит (плита МДФ / MDF або HDF). Прямі лиштви (торцеві і бічні) роблять з плити товщиною 16 мм, криволінійні - 8 або 12 мм. Для МДФ використовується покриті ламінатом або ПВХ, для дерева - лаки, фарби або шпон. У будь-якому випадку арка буде виглядати стильно й естетично.
Поверхня арочного обрамлення може бути гладкою або рельєфною, лаконічною без вставок або прикрашеної фігурними елементами. У колірній палітрі арок є близько десятка відтінків: білий; бежевий; червоно-, світло-або темно-коричневі та світло-сірий. Поверхня зазвичай демонструє малюнок деревної фактури (рідше - однотонна), і на вибір надається: вишня, дуб, горіх і екзотичні породи дерева. Завдяки різноманітності форми і кольору Ви знайдете варіант, який гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого будинку або закладу. У тому числі: розкішні стилі барокко і Вікторіанський; лаконічний Скандинавський, простакуватий Прованс або романтичний Середземноморський стиль.