Вхідні двері «Very Dveri» ( Україна, Київ )

Колекції:
Вулиця Вулиця МДФ МДФ

Система VERY DVERI для вхідних дверей.

Наші надійні і міцні вхідні VERY DVERI стануть для Вас вдалим придбанням «2 в 1» - будуть і прикрашати Ваш будинок, і надійно захищати його від непрошених гостей. З боку прихожої дверне полотно і лиштва вдало впишуться в дизайн і стануть прикрасою інтер'єру. При цьому, недоступність і висока естетичність дверної системи обійдуться Вам недорого.

Зручність і надійний захист.

VERY DVERI - це ціла система, що включає одвірок, полотно, додаткові деталі і фурнітуру. Всі її елементи ретельно підібрані за формою і розміром в процесі проектування і акуратно підігнані при виготовленні. Це забезпечує швидкий і надійний монтаж з високою якістю - міцністю системи, естетичної зовнішністю і довговічністю. Необхідні зазори між деталями будуть мінімальними так, що забезпечать Вам:

  • зручність користування замками
  • легке відкривання або закривання дверей
  • захист від шуму, пилу і вологи
  • бар'єр проти холоду і протягів

Будьте впевнені, зручність і надійність Ваших дверей забезпечені на весь довголітній термін служби. При цьому захист від злому гарантуємо всім моделям, незалежно від їх форми і розміру.

Розмірний ряд.

Пропонуємо широкий вибір моделей VERY DVERI стандартного і нестандартного розміру. Є варіанти для будинку, квартири, офісу, адміністративної і комерційної будівлі. За габаритними розмірами дверне полотно буває:

  • Стандартної ширини - від 85 до 95 см;
  • Стандартної висоти - 203 і 205 см.

Є більш широкі стандартні рішення - Полуторне (в отвір до 122 см ширини) і Двостулкова (200 см). Нестандартні розміри можуть бути ширше на кілька сантиметрів. Більш детально розмірний ряд розписаний в таблиці. У різних моделей товщина дверного полотна складає: 6,5; 7,0; 8,0; 9,5 або 11 см. Незалежно від розміру, всі двері зроблені міцно з гарантією довгострокової служби.

Міцна конструкція.

Каркас полотна і рама дверного косяка зварені з гарячекатаної сталі з безшовним трубчастим профілем. Вільний внутрішній простір дверного полотна заповнений утеплювачем, який виконує і функцію шумо-ізолятора. Дверний каркас обшитий сталевим листом завтовшки 0,5; 1,0; 1,2; 1,5 або 2,0 мм (в залежності від моделі). Поверхня полотна може бути виготовлена ​​глухою або з заскленим віконцем (в залежності від моделі). У будь-якому випадку захист від несанкціонованого проникнення в будинок гарантований в найвищому ступені.

Всі конструкційні матеріали та фурнітура ретельно підібрані, а в процесі виготовлення підігнані так, що високу міцність має і дверна система в цілому, і всі її елементи:

  • каркас і обшивка полотна;
  • рама дверної коробки;
  • протизнімні елементи;
  • кріплення.

Базова комплектація всіх моделей VERY DVERI включає в себе всю необхідну фурнітуру, в тому числі: ручки, петлі, антизрізи, броненакладку і дверне вічко. Сюди ж ж входять замки, зроблені з особливо міцних сплавів, з надійною системою захисту від розкриття силою і відмикання відмичкою.

Естетичний декор.

Поверхня полотна декорована кольоровою композитною плитою (МДФ), що імітує фактуру натурального дерева: дуб, кедр, вільха, горіх і інших - всього не менше десятка колірних відтінків. Наприклад, сірий, чорно-червоний, світло- і темно-коричневий. На вигляд і на дотик VERY DVERI з декором з композиту відрізнити від дверей з деревного масиву дуже складно.

Виробник МДФ гарантує матеріалу високі естетичні якості на довгі роки. Матеріал стійкий до вологи, сонячного світла і температурних коливань.