Міжкімнатні двері «Новый Стиль» ( Україна, Херсон )

Міжкімнатні двері "Новий стиль"

«Мій дім - моя фортеця », - думає кожен, кому пощастило придбати житло. Створюючи свій власний, унікальний інтер'єр квартири необхідно звернути увагу на таку важливу деталь, як міжкімнатні двері. Адже відчуття спокою, відокремленості, тиші так необхідні в нашому неспокійному світі.

Великою популярністю користуються міжкімнатні двері ТМ «Новий стиль». Ця фабрика виробляє двері з 2002 року і є одним з найпопулярніших в Україні виробників. Розумне співвідношення ціни та якості, різноманітний сучасний дизайн, використання нових технологій робить цю компанію одним з лідерів ринку країни. Продукція компанії «Новий стиль» з успіхом продається в більш ніж 20 країнах світу. Це ще раз доводить, що вітчизняний виробник складає гідну конкуренцію закордонним маркам.

Відео огляд міжкімнатних дверей Новий Стиль

Міжкімнатні двері ТМ «Новий стиль» відрізняє:

  • чудовий дизайн;
  • надійність конструкції;
  • висока якість;
  • доступна ціна;
  • використання матеріалів від кращих світових виробників.

Матеріали

ТМ «Новий стиль» виробляє грунтовані, ламіновані та покриті ПВХ плівкою двері.

Поговоримо про це докладніше.

Міжкімнатні ламіновані двері мають масу переваг. Вони практично не відрізняються від дверей, які виготовлені з натурального дерева, але значно виграють в ціні. Крім того, вони стійкі до перепадів температур і вологості. Використовуючи ламінат і ПВХ плівку різного кольору, а також вставки зі скла, можна вибрати цікаві дизайнерські рішення.

Двері, покриті ПВХ плівкою, більш довговічні, естетичні, не бояться вологості і ультрафіолетових променів. До того ж вони добре переносять хімічні засоби очищення.

Моделі та Колекції

Компания «Новий стиль» виробляє більше 100 моделей міжкімнатних дверей, які об'єднані в більш ніж 20 колекцій

Колекція дверей «Сімплі» - недорогий варіант ґрунтованих міжкімнатних дверей. Це двері економ класу, у яких, тим не менш, є кілька переваг. Їх можна пофарбувати в будь-який, потрібний вам колір. Коробка і лиштва - з сосни. Ці двері можна використовувати у ванній кімнаті.

Цікава колекція ламінованих дверей «Колорі» виготовляється в кольорах: горіх, вишня, вільха, венге. Але ці двері не рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Міжкімнатні двері колекції «Квадра» і «Модерн» можуть бути ламінованими або покритими ПВХ плівкою.

Колекції «Фортіс», «Інтера», «Маестра», «Ностра» мають дверне полотно, вкрите ПВХ плівкою, міцною і довговічною. Це елегантні двері з матованим склом. Малюнок на склі виконаний за технологією, яка використовується для виготовлення вітражів. Кожен малюнок - дизайнерська робота, яка є ексклюзивною.

Міжкімнатні двері колекції «Ностра» є збірними, тобто вони зібрані з окремих елементів і скріплені стяжними гвинтами. У них легко можна замінити одне скло на інше або на глуху вставку.

ТМ «Новий стиль» - молода, але досвідчена компанія, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони.

Працівники цієї компанії можуть сміливо сказати, що їх двері завжди відкриті для вас ...