Двері В комору

Незважаючи на своє утилітарне призначення, двері в комору в нашому асортименті представлені сотнею моделей. Причому, більшість з них відрізняються високою естетичністю і, само-собою - надійністю і довговічністю. У нас є і прості в установці розпашні, і заощаджуючі простір розсувні системи, а також більш і менш дорогі зразки.

Конструкція і декор.

Дверна коробка і полотно більшості дверних систем зроблені з дерев'яного бруса (сосна) або дошки. Дверний добір, лиштва і фільонка - зазвичай з композитної МДФ-плити, рідше з дерева з шпонованим покриттям. У всіх елементів дверного блоку покриття кольорове з широким вибором відтінків.
Всього в палітрі кольорів близько десятка лише основних рішень в білих, біжевих, світло-, червоно-, темно-коричневих, сірих і чорних тонах. Поверхня елементів дверного блоку буває, як однотонною, так і з малюнком деревної фактури. В тому числі:

 • Дуб
 • Червоне дерево
 • Вільха,
 • Горіх,
 • Ясень.

Металева фурнітура (в т.ч. дверні петлі, замки, ручки) надається на вибір по конструкції і декору поверхні. Замки з циліндровим механізмом є врізні і накладні. Метал може бути пофарбований в тон елементів дверного блоку або ж покритий хромом або нікелем. Є й поліровані до дзеркального блиску вироби, виготовлені з білого і жовтого металу.

Розмірний ряд і фурнітура.

Серійно випускаються і постійно є на складі дверні системи, зроблені за загальноприйнятим в Україні стандарту. Це дозволяє без особливих зусиль, в найкоротший час встановити їх в отвір:

 • типової квартири в багатоповерхівці;
 • квартири в сучасному будинку або таун-хаусі;
 • будинку, побудованому за індивідуальним проектом;
 • в офісній будівлі;
 • в магазині,
 • готелі,
 • в майстерні, цеху і закладі громадського харчування.

Стандартний розмірний ряд - це висота 200 і 205 см; товщина 3 - 4 см і ширина 60, 70, 80 або 90 см. Частина виробників випускають серійно дверні полотна шириною менше 60-ти і до 95 см. Є одинарні і полуторні формати. Всі вони надаються зазвичай протягом тижня з дня оформлення замовлення.
Стандартна дверна система, в залежності від її розмірів, призначена для установки в проріз висотою 205 - 207 см і шириною: 68 - 70; 78 - 80; 88 - 90 або 98 - 100 см. Якщо отвір ширше або вище, то питання монтажу вирішується одним із способів. По-перше, зменшити розмір отвору за допомогою гіпсокартонних листів або варіюючи розміром добірної дошкою і лиштви. Це можуть зробити монтажники, безпосередньо перед установкою або в процесі монтажу дверної системи. По-друге, так само нескладно і швидко можна розширити або підвищити отвір. Підрізання полотна за розміром теж допускається, але застосовується лише в крайньому випадку. І, нарешті, можна використовувати дверний блок нестандартного розміру.
Дверні блоки нестандартного розміру або особливого ​​забарвлення за індивідуальним замовленням виготовляються на протязі 2 - 5 тижнів з дати замовлення. Термін залежить від виробника і складності замовлення.

Сервісний пакет.

Надаємо послуги замірщика який складе проект і монтажної бригади, яка встановить дверний блок в будь-яке приміщення будинку, офісу або комерційного об'єкта. Для Вас працює і служба доставки.
Термін доставки буде однаковим для всіх виробів, незалежно від походження товару (імпорт або Україна). Обмежень по регіонах України практично немає. Наша кур'єрська служба обслуговує жителів Києва і столичного передмістя. В інші міста Ваше замовлення доставлять компанії-перевізники. Для вивезення зі складу можете використовувати і свій транспорт.