0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Європейського Союзу 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Буча

Буча - Богдана Хмельницького 4

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Вишеньки  - вул. Келецька 53 (біля Premier Tower)
(063)168-98-17
 
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18
 

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19
 

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
 
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

    Ламінування дверей

    Ламінування дверей
    2772

    існуюча технологія ламінування дверей є порівняно молодою, але багато професіоналів галузі вже роблять достатньо оптимістичні прогнози щодо її майбутнього.

    Попереду планети всієї в удосконаленні процесу ламінування дверей поки що знаходяться заводи-виробники італії та Німеччини.

    Види ламінованих плит

    Взагалі ламінування в дверне виробництво прийшло з меблевої промисловості, де було досить поширеною технологією, хоч і здійснюваної трохи інакше, ніж зараз.
     
    На теренах Радянського Союзу до 1990 року корпусні меблі часто створювали, використовуючи деревостружкових плит, або ДСП, яку попередньо просочували смолами, а потім облицьовували декоративною плівкою, або як її ще називають, меламіновим папером.
     
    З цієї причини, в пострадянських країнах під "ламінованим плитами" все ще часто мають на увазі ДСП, покритий паперово-смоляний плівкою в процесі спеціального пресування при високій температурі і під великим тиском.
     
    Західні ж традиції під поняттям «laminated chipboards» звикли розуміти плиту, покриту шаруватим пластиком. Через це іноді виникають непорозуміння з потенційними покупцями.
     
    Ця різниця в технологіях виробництва також впливає на якісні характеристики - двухромний ламінатіном має більш високі естетичні показники і експлуатацінние характеристики, його кольори більш стійкі і він менше стирається, ніж меламиновая папір. і не дивлячись на те, що обидві технології існують багато років, в дверному виробництві вони почали використовуватися порівняно недавно.

    Основні відмінності меламінового паперу і двухромного ламінатіна.

    Спочатку меламинований папір придбав популярність завдяки своїй невеликій товщині, яка становила близько 0,2 мм. Такий товщини матеріал зручно наносити на профілі, у яких великий радіус кривизни. До того ж, меламиновий папір досить непогано імітує текстуру і забарвлення натуральної деревини.
     
    Але головними її недоліками все ж вважається ненадійне склеювання з основою, а також низькі експлуатаційні характеристики - покриття погано очищається від забруднень і часто покривається тріщинами на нерівних ділянках.
     
    Технологія нанесення двухромного ламінатіну з'явилася дещо пізніше і теж спочатку в меблевій промисловості. Товщина такого покриття складає вже 0,4 - 0,8 мм, і воно більш стійке до механічних пошкоджень. На дверне полотно це покриття приклеюється холодним способом, а не гарячим.
     
    Основна маса дверей з ламінованим покриттям в даний час виготовляється саме за цією технологією.
     
    Однак провідні виробники не зупиняються на досягнутих результатах і постійно проводять експерименти з удосконалення цієї технології.
     
    Саме завдяки розвитку технологій з'явилася можливість просунутого 4-кольорового друку, який ще більше наближає ламінатін до натурального шпону за своїми естетичними показниками.
     
    У зв'язку з тим, що в технології виробництва ламінатіну використовуються хімічні речовини, до виробників висуваються досить жорсткі вимоги щодо екологічної безпеки, що очікувано веде до збільшення витрат і, відповідно, підвищенню вартості продукції.
     
    Саме тому якісний ламінатін за вартістю порівняємо з натуральним шпоном.

    Ламінатін або шпон?

    Безумовно, шпон є набагато більш традиційним матеріалом, надійність і якість якого перевірені багатьма десятиліттями. До того ж, з використанням натуральної деревини приходить і нескінченна різноманітність текстури та кольору - адже двох однакових дерев просто не існує. Але це ж у свою чергу і додає виробникам проблем, коли необхідно випустити двері з однаковим забарвленням і текстурою в межах хоча б однієї партії. Для того, щоб досягти подібного ефекту прикладається дуже багато зусиль.
     
    Подібних складнощів з ламінатіном не виникає, оскільки виробляється він як плівка з нанесеним малюнком, і до того ж поставляється цілими бобінами, так що всі двері можуть мати один і той же колір, текстуру і відтінок.
     
    Завдяки кодуванню кожного зразка забарвлення і текстури з'являється можливість необмеженої відтворюваності потрібного матеріалу протягом великих проміжків часу.
     
    іншою, набагато більш значущою проблемою, пов'язаною з виробництвом натурального шпону, є постійне зменшення природних ресурсів деревини. У всьому світі все частіше закликають до припинення вирубки цінних лісів з метою охорони навколишнього середовища. А ламінатін - це плівка штучного походження і для її виробництва абсолютно не потрібен вирубувати ліси.
     
    Ще одним безперечним плюсом використання ламінатіну є можливість обробки виробів, які мають складну конструкцію і інкрустування, що просто неможливо із застосуванням шпону.
     
    До того ж, шпоновані двері вимагають набагато більш дбайливого догляду, а з плином часу можуть навіть втрачати колір, якщо піддаються частому впливу сонячних променів. Ламінатін в цьому плані не настільки вимогливий, а його стійкість до вологи дозволяє мити такі двері регулярно і з використанням звичайних миючих засобів.
     
    Виходячи з усього вищесказаного можна зробити висновок, що ламінатін в дверному виробництві - це матеріал майбутнього. Хоча, зрозуміло, навряд чи хтось скаже, що традиції і консерватизм це погано.
     
    Проблема використання натуральної деревини тісно пов'язана з підвищеною увагою до проблем екології в підсумку призводить до постійного підвищення ціни на натуральні матеріали, що в свою чергу поступово перетворює шпоновані двері у свого роду привілей.
     
    А постійні розробки та розвиток технологій створення штучних матеріалів роблять їх все більш доступними, якісними і масовими. Особливо, якщо ці матеріали демонструють високі показники якості.
    arrow-scroll icon