Вхідні двері «Двери Белорусии (входные)» ( Білорусь, Мінськ )

ДВЕРІ БІЛОРУСІЇ (вхідні).

Пропонуємо зроблені на совість, красиві, міцні та довговічні двері Білорусії. Наші давні сусіди пропонують широке розмаїття дверних систем, виготовлених в широкій різноманітності кольору, рельєфу поверхні і малюнка деревної фактури.

Розмірний ряд і комплектація.

Вхідні «Двері Білорусії» можуть прикрасити фасад Вашого будинку або створити зовні позитивне враження про Вашу квартиру. В асортименті є вироби практично під будь-який дверний отвір - і самий стандартний в типовій багатоповерхівці, і нетиповий в приватному будинку, побудованому за індивідуальним проектом. У комплект поставки входить вся дверна система: полотно, коробка, поріг і допоміжні елементи, що захищають від усіх можливих прийомів злому. Тут же і фурнітура, в тому числі:

 • замки
 • засувки
 • вічко
 • петлі

Замки є врізні, накладні і сейфові плюс поворотна ручка з язичком-засувкою. У нашому асортименті є марки: KALE (Туреччина), MOTTURA (Італія), S. A. P. Design (КНР), «Апекс» (СНД) і «Ельбор» (Італія - Росія). Можете бути впевнені, всі моделі, незалежно від ціни, мають високу надійність, міцність, захист від взлому відмичкою і ломом. Замки і дверні петлі забезпечать лише зручність користування. Можете замовити фурнітуру для «Двері Білорусії» в повній або частковій комплектації або без фурнітури.

Стильний дизайн.

Можна сказати, що виготовлена ​​в багатій лісами країні Білорусь, двері демонструють накопичений століттями досвід роботи з деревом. У нашому асортименті мистецтво обробки деревини, її фарбування і різьблення по дереву втілилося більш ніж в двадцяти моделях. Білоруські майстри не відстають від часу так, що у виробах втілений або традиційний для східних слов'ян колорит, або західноєвропейський дизайн. Поверхня дверного полотна може бути рівною або рельєфною з криво- або прямолінійними елементами. Є моделі з заскленим віконцем і гратами мистецької роботи. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд (самий химерний, класичний або лаконічний) буде приємним оку. Колірна палітра марки «Двері Білорусії» - це більше десятка відтінків, в тому числі:

 • Білий
 • Бронзовий
 • Жовто-коричневий, в тому числі золотистий
 • Коричневий
 • Червоно-коричневий
 • Сірий
 • Чорний

Поверхня дверного полотна і лиштви може бути або однотонною, або представляти фактурний малюнок деревини. Зазвичай використовується: дуб, червоне дерево (махонь), горіх і інші дерева. Металева фурнітура (ручки, дверні петлі, замки) пропонуються на вибір за кольором: «Бронза», «Золото», «Срібло», «Нікель». Наші консультанти допоможуть Вам визначитися, як з дизайном, розміром і комплектацією, так і з ціною. Всі матеріали дверної системи нормально переносять сонячне світло, вологість і перепади температури. Догляд необхідний самий мінімальний - час-від-часу змазка петель і чистка по мірі необхідності. Дверний блок добре переносить вологе прибирання.

Сервіс.

Ми підберемо необхідний розмір для будь-якої, обраної Вами моделі, і доставимо весь дверний блок за вказаною адресою. Вкажіть лише розміри дверного отвору в міліметрах або викличте нашого фахівця (замірщика), який встановить точні дані і складе попередній кошторис витрат. За Вашим бажанням, готову дверну систему змонтуємо і забезпечимо їй необхідний сервіс на весь термін служби. А служать «Двері Білорусії» десятиліттями, і довгий час не втрачають ні приємної зовнішності, ні (тим більше!) міцності, надійності та зручності користування.