Відгуки з фото від покупців market-dveri.ua, сторiнка (17 з 139)
Купив тут міжкімнатні двері. Упаковку зняв через два дні, встановив і виявилось, що двері вигнуті по центру. До коробки прилягає тільки верхній кут і нижній. Середина вигнута наружу. Відповідно замок щоб закрити потрібно добряче прижимати по центру.. якби не поврізав замки та петлі привіз би назад. Дуже хотілось продавцям одягнути їх на голову. Але сам винен, що в залі магазину не перевірив, не перевіряв. Просто не думав, що такі косяки можуть бути. Оминаю сам цей магазин і всім раджу теж обходити його.
Замовляв підвіконня та їх встановлення. Всі заміри були зроблені майстром, самі підвіконня привезли, з ними все дуже добре.
Але їх так і не встановили, спочатку чекав тиждень поки мені хтось з менеджерів передзвонить, потім дзвонив сам декілька разів на протязі двох тижнів і намагався дізнатися що взагалі відбувається, конкретного ответу жодного разу не почув, кожен раз було "ми дізнаємося що відбувається і вам передзвонимо", в ітозі мені жодного разу ниіхто не передзвонив. У вайбері, де мені відправли рахунок на самі підвіконня, мені теж більше не відповідали.
В ітозі довелось шукати іншого майстра.
Не раджу очікувати від цього магазина чогось більшого ніж доставка вашого товару.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ваш відгук допоможе нам покращити роботу команди й уникати подібних ситуацій у майбутньому.
Заказывала двери с зеркалами, качество отличное, доставили вовремя. Спасибо!
Дякуємо за ваш відгук! Рада чути, що двері з дзеркалами вам сподобались і доставка пройшла вчасно. Будемо раді новим замовленням!
Хочу щиро подякувати за прекрасно виконану роботу! Замовляли міжкімнатні двері за індивідуальним проєктом - результат перевершив усі очікування. Якість матеріалів, точність виготовлення, ідеальна фурнітура та акуратне встановлення. Двері виглядають дуже стильно й гармонійно доповнюють інтер’єр.
Щиро дякуємо за такий теплий відгук! Нам дуже приємно, що індивідуальне замовлення перевершило ваші очікування, а двері гармонійно доповнили інтер’єр. Завжди раді допомогти вам з новими проєктами.
Замовляли вхідні та міжкімнатні двері. Залишилися дуже задоволені! Обслуговування на вищому рівні. Особлива подяка Вікторії Белінскій, яка допомагала нам з вибором і була завжди на зв'язку. Завдяки її професійному погляду підібрали саме ті двері, які ідеально підійшли. А також дякуємо Олександру Осадчому та його хлопцям за якісний монтаж.
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви залишилися задоволені і вибором дверей, і монтажем. Обов’язково передамо подяку Вікторії Белінскій, Олександру Осадчому та команді монтажників. Нам приємно, що ви відзначили професійний підхід наших співробітників.
Цілком задоволена дверима,хто бачив , всім подобається.Дякую за хорошу роботу, працівників,які робили монтаж і вам ,за якісне обслуговування.
Щиро дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що двері вам сподобалися та отримують гарні відгуки від оточення. Передамо подяку майстрам і команді. Ваше задоволення - наша найкраща нагорода.
Никому не советую магазин,Харьков пр-т Науки 29, замеры были сделаны 01.09.2025 на 15.09 никакой информации от магазина не было. Консультант Ольга на телефон не отвечает.
Нам шкода, що ви залишились незадоволені співпрацею. Ми вже передали інформацію керівництву для перевірки роботи магазину та консультанта. Дякуємо за відгук, він допоможе покращити якість нашого сервісу.
Встановили двері , дуже грамотний підхід , люди фахівці своєї справи , так як двері встановлювали вже після ремонту налічниками гарно і обережно все зробили ! Підхід супер! Дуже якісно зробили роботу
Дякуємо за ваш відгук і довіру. Дуже приємно чути, що робота наших майстрів виправдала очікування і монтаж після ремонту пройшов акуратно та якісно. Завжди раді вашим замовленням.
Заказывала входные двери. Очень довольна. Хорошие замки, звукоизоляция. Отдельная благодарность ребятам которые её устанавливали! Буду обращаться ещё обязательно! Спасибо.
Дякуємо за ваш відгук і високу оцінку нашої роботи. Приємно чути, що ви залишилися задоволені якістю дверей та монтажем. Завжди раді будемо вашим новим замовленням.
Замовив двері. Зробили якісне та вчасно. Супроводжували замовлення бездоганно. Через місяць зробив повторно замовлення ще на 2 двері. Дуже рекомендую.
Щиро дякуємо за довіру та повторне замовлення. Дуже приємно, що ви оцінили якість та сервіс. Рекомендація для нас - найвища похвала. Будемо раді співпраці й надалі!










Дякуємо за ваш відгук. Нам щиро шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією та залишилися незадоволені покупкою. Ваш коментар важливий для нас, і ми врахуємо його, щоб подібні випадки не повторювалися.