Відгуки з фото від покупців market-dveri.ua, сторiнка (16 з 139)
Дверi чудовi, якicнi. У нас було не стандартне замовлення, дверi та арки рiзних розмiрiв та форми. Але менеджер Iрина нам все порахували, пiдiбрала дверi у рiзних виробникiв, скомпанувала. В зручний час приiхала замiрщики, також дуже професiйнi хлопцi, все вимiряли, пiдказали. I ось ми вже з двери а та арками. Дякую. Дуже рекомендую!!!
Классние двери???? и цена супер
- есть два небольших счоса по см.2-3 Но Не до металла и где наклейка "монобанк"(на внут.стороне она как дерево) транспорт. кортон бил цел в тех местах!
+Цена,
+ Беззвучное закритие внутр. замка (щеколди) она не издоен вообще ни какого звука
+Окно в двери ето супер! И светлее при входеКороче Мне Нравится ????
,менеджеру, установщикам спасибо!
Дякуємо за відгук та фото нашої роботи! Раді, що двері вам сподобалися та ви відзначили їхні переваги. Вибачаємося за невеликі пошкодження, навіть якщо вони незначні - для нас важливо, щоб усе було ідеально. Дякуємо, що оцінили роботу менеджера та монтажників. Бажаємо, щоб двері служили вам довго та приносили тільки позитивні враження.
Замовлення виконано на високому рівні – доставка була своєчасною, все прийшло вчасно та в ідеальному стані. Окрема подяка Юрію та Роману за якісний та професійний монтаж дверей.
Щиро дякуємо за відгук! Раді, що доставка пройшла вчасно та без проблем, а двері приїхали в ідеальному стані. Приємно чути, що Юрій та Роман виправдали ваші очікування і якісно виконали монтаж. Будемо раді бачити вас знову!
Я залишилася дуже задоволена роботою салону Маркет Двері! ????????
Працівники уважно вислухали всі мої побажання і допомогли підібрати двері, які ідеально підійшли для мого дому.
Окремо хочу відзначити і подякувати Володимиру за постійний супровід та консультації. Роману, за професійний монтаж – все зробили вчасно і без жодних проблем.
Рекомендую цей магазин усім, хто цінує якість, сервіс і приємне ставлення до клієнтів! ????
Дякуємо за такий позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені і вибором дверей, і професійним монтажем. Обов’язково передамо подяку Володимиру та Роману. Будемо раді новим замовленням від вас та ваших друзів!
Два роки тому замовляли міжкімнатні двері.Надія Коляда надала нам професійну консультацію,підібрала найкращій варіант ціна/якості.Двері якісні і гарно виглядають.Тому ми знову звернулися до Маркет-Двери.Надія допомогла підібрати те,що ми шукали.Монтажники якісно і швидко встановили вхідні двері,прибрали за собою.Дуже дякуємо за професіоналізм співробітників,бажаємо успіхів і процвітання!З особистого досвіду всім рекомендую ваш магазин Маркет-Двері!
Щиро дякуємо за такий детальний відгук! Дуже приємно, що ви вже вдруге обираєте наш магазин і залишаєтесь задоволені як роботою менеджера Надії, так і якістю дверей та монтажу. Обов’язково передамо слова подяки всій команді. Будемо раді новим зустрічам та замовленням від вас!
Замовляла вхідні двері, дуже якісно та швидко установили. Все працює та радує нас. Рекомендую.
Дякуємо за довіру та теплі слова! Дуже раді, що двері та монтаж повністю виправдали ваші очікування. Будемо раді бачити вас знову!
Замовляли міжкімнатні і вхідні двері. Дякую менеджеру Вікторії за консультацію, і окремо вдячна, що приділила час у свій вихідний день. Двері виготовили швидко. Були деякі питання після встановлення міжкімнатних дверей, але все виправили
Дякуємо за ваш відгук! Радий, що ви залишилися задоволені якістю дверей та роботою менеджера Вікторії. Перепрошуємо за тимчасові незручності з міжкімнатними дверима, добре, що питання вдалося швидко вирішити. Завжди готові допомогти вам із наступними замовленнями!
Заказывали остекление балкона в Киеве на Оболони. Выполнили каяественно и в срок. Спасибо менеджеру Яне и монтажникам Сергею и его бригаде.
Дякуємо за відгук! Обов’язково передамо подяку менеджеру Яні та бригаді Сергія - їм буде дуже приємно. Будемо раді новим замовленням від вас!
Замовляла міжкімнатні двері в Хмельницькому на Зарічанські.
Дуже задоволена.Двері якісні,гарно виглядають.Встановлені правильно.
Приємно здивув колектив.Особлива подяка Олександру.Людина своєї справи.Він допоміг вибрати двері і вчасно була виконана робота.окрема подяка хлопцям,які встановлювали двері.Все чітко і швидко.Навіть прибрали після себе.Все сподобалось Будемо надалі замовляти ще.
Щиро дякуємо за ваш відгук і довіру! Дуже приємно, що ви залишилися задоволені і якістю дверей, і роботою нашої команди. Обов’язково передамо подяку Олександру та монтажникам – їм буде дуже приємно. Радий чути, що все пройшло на найвищому рівні. Будемо раді новим замовленням від вас!
Замовляла в серпні 3 дверей, магазин у Києві на Теремках. Допомогли підібрати шпоновані двері, менеджер Тамара відповідальна, все було наче ок і вчасно доставили це великий плюс, але установка - величезний мінус. Майстри під час установки в декількох місцях пошкодили двері, менеджер обіцяла, що вони приїдуть і все реставрують, але пройшло вже більше місяця і навіть ніхто не передзвонив. Розмова з менеджером не дала ніяких результатів, обіцянки "завтра вас набере майстер" безрезультатні!
Дякуємо за ваш відгук. Нам прикро, що після встановлення дверей ви зіткнулися з пошкодженнями та подальшими труднощами з вирішенням цього питання. Ми визнаємо, що така ситуація неприпустима, і шкодуємо, що очікування виправлення затягнулося. Ваш коментар уже передано відповідальним, щоб подібне не повторювалося.










Дякуємо за ваш відгук та фото нашої роботи! Приємно чути, що навіть у нестандартному замовленні ми змогли підібрати оптимальне рішення. Раді, що ви залишилися задоволені роботою менеджера Ірини та нашої команди замірників. Бажаємо, щоб двері довго тішили вас якістю та створювали затишок у вашому домі. Дякуємо за рекомендацію!