0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Буча

Буча - Богдана Хмельницького 4

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Вишеньки  - вул. Келецька 53 (біля Premier Tower)
(063)168-98-17
 
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18
 

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19
 

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
 
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

  Як вибрати дверне вічко

  Як вибрати дверне вічко
  2602

  Говорять, що Роберт Вуд, який був відомий своєю здатністю бачити практичне застосування усім своїм численним відкриттям і винаходам, до кінця життя так і не придумав, де б могла згодитися його ширококутна лінза, яку згодом стали називати "риб'ячим оком". Між тим, нащадки належним чином оцінили його вклад в оптику, поклавши лінзу в основу конструкції простого і такого поширеного дверного вічка.

  Зараз дверне вічко - невід'ємна частина будь-яких вхідних дверей, і вже важко уявити, як люди обходилися без нього усього лише п'ять десятиліть тому. Він допомагає нам захиститися від злочинців, а іноді і просто від небажаних людей, приховано показуючи усіх візитерів. Але як це часто буває у сучасному світі, нехитрий пристрій обріс додатковими можливостями, отримав найрізноманітніший розвиток, і вибір його став поєднуватися з чималими роздумами - якій купити дверне вічко, адже їх так багато...

  Дійсно, одно перерахування типів дверних вічок може зайняти тривалий час, але ми спробуємо коротко розповісти про них, а також про критерії вибору.

  Типи дверних вічок

  1. Звичайне оптичне дверне вічко. По суті, це труба з системою лінз, обмежена з різних сторін гайкою-окуляром і гайкою-об'єктивом. Найбільш простий варіант і найбільш же надійний.

  2. Як різновид, куленепробивне дверне вічко. Виготовляється з високоміцних сталей і спеціального скла.

  3. Вічко-перископ. Незамінна річ, якщо в сім'ях є діти. Дозволяє встановити два окуляри, один на рівні очей дорослої людини, інший на рівні очей дитини.

  4. Система вічок для подвійних дверей. Складається з двох нескріплених частин і дає можливість переглядати простір перед вхідними дверима без відкривання других дверей.

  5. Панорамне дверне вічко. У його об'єктив вбудовані дві лінзи, які за рахунок інтенсивнішого світлового потоку дозволяють будувати панорамне зображення, яке видно з відстані.

  6. Відео дверне вічко. Камера в дверне вічко "оселилася" порівняно недавно, але відразу ж дала значні переваги перед простою оптичною системою, основне з яких - можливість дистанційного огляду. Втім, дверне вічко з камерою цим не обмежує свої плюси, відеоспостереження дверне вічко такого типу дозволяє вести і з фіксацією на цифрові носії. Камера замість дверного очка припала до речі в офісах, складах і інших приміщеннях, що охороняються.

  7. Електронне дверне вічко. Мабуть, в даний момент цей наймодніший напрям, що дає конструкторам практично безмежні можливості, а користувачам - щонайширший функціонал. Очки такого типу конструктивно виконані у вигляді двох окремих блоків - зовнішнього і внутрішнього. Оснащуються дистанційним включенням, можливістю автоматичного відеозапису, переговорними пристроями, слотами для зміни карт пам'яті, фіксацією часу візитів і багатьом-багатьом іншим.

  Параметри дверних вічок

  1. Величина кута огляду. Це найважливіший параметр, в порівнянні з яким усі інші є другорядними. Чим більше кількісний показник, тим ширше огляд буде з боків і знизу. Це не дозволить зловмисникам сховатися поза зоною перегляду.

  2. Матеріали. По відношенню до дверних вічок важливий вибір виробів з якісними матеріалами, з яких виготовлені корпус і оптика. Якщо це пластмаса, то корпус виявиться неміцним, а оптика швидко дряпнеться і помутніє. Якщо ж корпус сталевий, а лінзи з якісного скла, то такому дверному очку не страшні самі несприятливі умови.

  3. Ширина дверного полотна. Попри те, що усі дверні очки забезпечені можливістю підгонки довжини під товщину дверей, є певні граничні діапазони: стандарт (від 25 до 60 мм), подовжений (від 65 до 110 мм) і довгий (більше 110 мм).

  4. Оснащеність окуляра засувкою. Вона дозволяє приховати від відвідувачів, є хтось в квартирі або ні, а також без привертання уваги підійти до дверей і вести спостереження. Як другорядна функція засувки - вона не дає світлу з під'їзного майданчика проникати в квартиру.

  5. Світлочутливість відеовічок і можливість роботи в інфрачервоному діапазоні. Річ у тому, що відеокамера - не настільки гнучкий пристрій, як людське око, їй треба комфортніше освітлення, тому важливо вибирати камери з високою чутливістю або можливістю роботи в ИК-диапазоне. В цьому випадку створюється додаткове освітлення спеціальними світлодіодами, світіння яких не бачить людина.

  Є і інші параметри, які ми не описуватимемо, оскільки вони є вужчими і відносяться тільки до яких-небудь спеціальних версій вічок. Тих, що вже перераховані, досить для створення ясної картини і правильного вибору.

  arrow-scroll icon