Відгуки з фото від покупців market-dveri.ua, сторiнка (48 з 139)
Замовляла двері у м.Київ.Результатом дуже задоволена, двері якісні та гарно виглядають.Замовлення виконано вчасно. Велика подяка менеджеру Олександру і майстру Сергію за монтаж дверей.Рекомендую магазин Маркет-Двері всім хто зараз обирає собі двері .
Замовляв двері міжкімнатні та плінтус у магазині м. Бровари. Персонал ввічливий, приємний. Все доставили вчасно. Майстри роботу виконали якісно. Рекомендую
Дякуємо за ваш відгук, він для нас дуже важливий!
Замовляли вхідні двері. Результатом задоволені. Все зробили швидко і якісно. Рекомендую :)
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас важливий!
Замовляли вхідні двері. Результатом дуже задоволені. Взагалі організація процесу дуже добра. І робота мастерів, які роблять заміри. І робота бригади, яка виконує монтаж. Все злагоджено, відпрацьовано. Швидко і якісно. Перевірено часом. Компанії - найкращі побажання. Потенційним замовникам - РЕКОМЕНДУЄМО!
Дякуємо за ваш відгук!
Добрий день!!!! Хочу подякувати менеджера Надію!!!! Допомогла вибрати класні двері, гарну фурнітуру. Дуже приємно було спілкуватися і робити вибір!! Дякую Вам за Ваш професіоналізм і підтримку!!!!
Дякуємо за фото та відгук)
Замовляла вхідні двері для батьків. Хотіла Qdoors, як у себе,але фірма не брала замовлення.Менеджер Денис запропонував двері фірми Портала. Порівнюючи обидві двері можу сказати Qdoors, як на мене більш відповідально поставилися до замовлення.Тому якщо зараз вибирати між двох фірм вибрала б Qdoors. І ще хочу зазначити, для тих людей, яким так як і мені важливо, щоб замки на дверях були італійські.Обов'язково уточнюйте, щоб циліндр замка був тієї фірми що і сам замок.Бо, як з'ясувалося, можуть бути варіанти. Дякую Роману за гарне встановлення дверей. Сподіваюсь, що в експлуатації проблем з ними більше не буде.
Дякуємо за відгук та чудові фото)
Двері дуже красиві і матеріал якісний! Особлива дяка мантажнику дверей, золоті руки! Дуже рекомендую цей магазин із вічливим персоналом!
Дякуємо за чудовий відгук)
Замовляв двері, дуже якісні.
Монтаж теж супер.
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас важливий!
Замовляли вікна на балкон. Дякуємо Ірині за її професійну роботу та підхід до клієнта. Все вчасно доставили та якісно встановили!
Дякуємо за ваш відгук! Особливо за додані фото!








Дякуємо за ваш відгук!