Відгуки з фото від покупців market-dveri.ua, сторiнка (47 з 139)
Дуже надійна фірма, заказ був виконаний швидко і якісно. Особливо вдячні менеджеру Людмилі за професійну допомогу. Магазин знаходиться напроти ТЦ Республіка
Двічі зверталися до цієї фірми. Ставили міжкімнатні і вхідні двері. Робота була виконано якісно і вчасно. Особливо вдячні менеджеру Людмилі, які дуже професійно допомогла нам визначитися з покупкою!
Нажаль, не памʼятаю адресу, магазин знаходиться напроти ТЦ Республіка
Дякуємо за ваш відгук! Нам він дуже важливий та приємний!
Добрий вечір. Місяць назад брала вхідні двері в вашому магазині ,за адресою вул. Тимошенка що біля метро Мінська. Дякую магазину за гарні варіанти і дуже дякую вашому співробітниці Яні, яка порекомендувала нам двері і я дослухалась до її слів і взяла саме їх. Від них у захваті і я і вся моя родина. Дякую вашому магазину і за те, що даєте можливість керувати у вас річ в виплати частинами- це дуже зручно . Бажаю вам приємних клієнтів, гарної праці і дякую за такий приємний колектив. Всіх благ.
І ще, дуже гарно, чисто і обережно робили ваші хлопці виєм старих дверей і встановлення нових. Дуже пунктуальні і уважні. Що сказати, колектив ви зібрали зі спеців в своїй сфері. Дякую вам за все. Удачі вам в усьому.
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас дуже цінний!
Кваліфікований персонал, а особливо Надія, допомогли в купівлі саме того, що хотіли. Дякую за швидкість і професіоналізм.
Дякуємо вам за відгук! Тааож за додане фото, це для нас дуже важливо і приємно!
Замовили двері ще в квартиру, Інна менеджер допомогла обрати двері в плінтуса до них Дякую вашій компанії, все у нас вийшло дуже гарно. Окрема подяка Юрію, що встановлював двері і плінтус. У хлопців цієї компанії золоті руки. Дуже дякую!!!
Дякуємо вам за відгук і особливо за додані фото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Замовили двері 11 квітня, а вже перед Паскою вони в нас були встановлені. Дуже менеджеру Інні та монтажнику Максиму за швидкість і якість. Професіонали. Приємні ціни в є можливість скористатися послугою "Оплата частинами
Дякуємо за ваш відгук! Особливо за додані фото, для нас дуже приємно бачити результат нашої роботи!)
Двери дорогие но они того стоят. Изготовление было под заказ, нестандартный размер. Сделанны качественно ,доставленно тоже. Установленны очень хорошо.
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас дуже важливий! Особливо дякуємо за додані фото!
Дверима задоволені, якісні і стильні, доставка швидка.Хоча встановила їх тільки друга бригада на чолі з Сергієм. Тільки завдяки йому і оцінка в 5. Чудовий майстер, не боїться труднощів, з розумінням ставиться до бажань, чітко все пояснює, за собою не лишає бруду.
Перша бригада приїхали подивились і поїхали, бо роботи багато і треба подумати.
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас дуже важливий!
Дуже сподобався сподобався салон , замовляв двері за адресою Олени Теліги 3. Велика подяка менеджеру Козенюку Сергію в допомозі і консультації з вибору дверей. Окрема подяка менеджеру Сергію Пашкевичу в тому що переконав звернутися в салон ,,Маркет-двері''
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас дуже цінний! Хлопцям інформацію передамо))
Дякую за чудову роботу, дверима та встановленням дуже задоволена
Дякуємо за ваш відгук, він для нас дуже цінний!









Дякуємо за ваш відгук! Нам він дуже важливий!