Отзывы с фото от покупателей market-dveri.ua
Купляв троє міжкімнатних дверей на пр. Григоренка. Менеджер Олександр допоміг підібрати полотно, фурнітуру, показав будову коробки на стенді, пояснив ньюанси. Думав встановити двері сам, бо вже колись встановлював, але зрозумів, що краще довірити цю справу спеціалісту. І не помилився. Монтажник, також Олександр, самостійно, за допомогою усяких приблуд акуратно вифрезерував отвори під замки і петлі і рівненько порізав профілі коробки і лиштву. Хотів йому допомогти, але зрозумів, що буду лише заважати. За два дні двері були встановлені акуратно і без зауважень, як я і хотів. В цілому дуже задоволений, а тому вирішив витратити трохи часу, щоб написати позитивний відгук і ще раз подякувати.
Дякуємо за такий детальний і теплий відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені як консультацією менеджера Олександра, так і роботою майстра Олександра. Раді, що змогли допомогти з вибором та забезпечити якісний монтаж. Дякуємо за довіру, високу оцінку нашої роботи та за те, що знайшли час поділитися своїми враженнями.
Зробили все чудово і швидко!!! Менеджер Владислав дуже все допомагав, підтримував коли я нервувала) велика йому подяка!
Працівник Ілля поставив двері прекрасно! Однозначно рекомендую! Тому керівництво даних людей, нарахуйте премію співробітникам!!!)
Дякуємо за такий теплий відгук. Раді, що ви залишилися задоволені результатом та роботою нашої команди. Обов’язково передамо ваші слова подяки Владиславу та Іллі. Дякуємо за рекомендацію та довіру до нашої компанії.
Дуже задоволена! Замовила спочатку вхідні і у ванну кімнату, потім ще одні двері на кухню і на другий поверх прихованого монтажу. Якісне обслуговування, поради і доставка, монтаж!!! Дякую менеджеру Антону!!!
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви залишилися задоволені якістю дверей, обслуговуванням та монтажем. Особливо приємно, що ви неодноразово зверталися до нас. Обов’язково передамо подяку менеджеру Антону. Дякуємо за довіру.
Замовляли двері на Старокозацькій 82 у Дніпрі. Це дійсно СУПЕРМАРКЕТ дверей. Дуже великий вибір на будь який смак та гаманець. Дуже витриманий та професійний менеджер Денис , який допоміг
зробити правильний вибір. Будемо звертатися ще. Дякую!
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви залишилися задоволені вибором дверей та роботою нашої команди. Обов’язково передамо подяку менеджеру Денису за професійний підхід та допомогу у виборі. Дякуємо за довіру і будемо раді бачити вас знову.
Замовляли двері. Робота операторів, консультантів і організація взаємодії із покупцем дуже на високому рівні.
Двері якісні.
Монтаж в цілому норм, але були мінімальні питанні, на рівні: якось не рівно прикріплена резинка, десь сама дверна рама не зовсім плотно, але в цілому дуже ок. Дякую.
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви високо оцінили роботу менеджерів, консультантів та якість дверей. Дякуємо також за зауваження щодо монтажу. Ми цінуємо такий зворотний зв’язок. Дякуємо за довіру та приємні слова.
Замовляємо вже не вперше, спочатку двері в ванну кімнату, потім ще в кімнати. Й ще будемо звертатись, Швидко, якісно, за собою прибрали.
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви залишилися задоволені результатом та дотриманням термінів. Дякуємо за довіру до нашої компанії.
Все зробили ідеально і у встановленні терміни!
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви залишилися задоволені результатом та дотриманням термінів. Дякуємо за довіру до нашої компанії.
Придбали вхідні двері в будинок. Двері якісні та з гарною шумоізоляцією. Майстри все зробили якісно і швидко. Жодної плиточки в домі і на терасі не пошкодили. Консультант дослухалась до всіх прохань і супроводжувала онлайн аж до встановлення. Дякую. Буду радити
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви залишилися задоволені якістю дверей, шумоізоляцією та роботою наших майстрів. Особливо приємно, що монтаж пройшов акуратно та без пошкоджень. Дякуємо за довіру та рекомендацію.
Замовили двері у магазині на мінський (Оболонь) до дівчат немає якихось претензій. Але двері встановили з пошкодженням (або майстер із пошкодив що більше вірогідно! Або завод брак!
Прикро що це вже другий раз за місяць я замовлю тую йому магазині двері і обидва рази вони були з пошкодженням!
Дякуємо за ваш відгук. Нам прикро, що ви вдруге зіткнулися з пошкодженнями дверей. Ваші зауваження щодо стану виробу та монтажу зафіксовані й передані керівництву для ознайомлення. Перепрошуємо за неприємний досвід та завдані незручності.
















Межкомнатные Двери SD-PVC-124 Syndicate, покупал в Броварах - отличные, качество на высоте, отлично подошли к моему интерьеру, устанавливал сам, врезку замка делал у продавца дверей.
Достоинства:
Качественная пленка, деревянная коробка, телескопические наличники.
Недостатки:
Нельзя выбрать двухстороннюю матовость стекла, с лицевой стороны стекло будет глянцевым, а с тыльной матовым.