Отзывы с фото от покупателей market-dveri.ua, cтраница (49 из 139)
Замовляли дві двері з монтажем в березні 2024 в магазині м.Ірпінь, вже 9 травня а встановили тільки одну та 2 місяця шукають рівні двері, бо приїздять всі криві.
Замовляла міжкімнатні двері (м. Харків, пр. Науки, 29). Це професійна команда, починаючи від підбору дверей та фурнітури до встановлення.
Однозначно рекомендую.
Дякуємо за відгук та чудові фото)
Замовляли міжкімнатні двері в м. Бориспіль. Замовлення виконали вчасно та якісно. Лише позитивні враження від співпраці. Дякуємо менеджеру Ірині за кваліфіковану допомогу при виборі дверей та їх комплектуючих, а також майстрам за встановлення - Олегу та Миколі.
Дякуємо за відгук)
Дякую за гарний сервіс, класні ціни та оперативну співпрацю!
Дякуємо за чудові фото та відгук)
В принципі всім задоволений. Двері потрібні були швидко, бо вимагала стадія ремонту, інші компанії пропонували тільки 45 днів, тут запропонували за 21 робочий і РІВНО за 21 робочий день виробили і на наступний день привезли і встановили. Сервіс чудовий, швидко та по суті відписували в вайбері, монтаж теж нормальний, без зайвих питань і головняків все встановили. Візуально двері мені дуже подобаються, єдиний момент це механізм відкривання - натискається трошки туговато, із доволі гучним кліком. Ну але це і мій косяк, треба було десь поїхати, подивитися різні механізми, а не обирати все онлайн) ну і сподіваюся, що з часом він трохи послабиться.
Дякуємо за відгук)
Треба було ще вказати, що двері нестандартного розміру, високі, виготовлялися під замовлення
Встановили двері два місяці тому. Двері навіть місяця не протрималися, з внутрішньої сторони розбухли. Сенсу віддавати такі гроші за так звані «якісні», якщо можна з такою якістю на 10 тис дешевші взяти. Взагалі не раджу. Просто гроші на вітер. Купували не в цьому магазині
так якщо купували не в цьому магазині,чому відгук залишили?
Чудовий магазин, двері зробили суперові, строки дотримали, ціна найкраща вийшла, майстри просто красавчики, встановили все ідеально, рекомендую особисто!
Дякуємо за ваш відгук, особливо за додані фото!
Доброго вечора, замовляв двері ,вибрали одні потім сказали що їх немає привезли інші.. по часу вирішують самі коли бо не дотримуються того на що домовились, замовили ,хотіли з доборами ,сказали з майстром.. домовились мало, що чекали довго пару тижнів, та ще хотіли відтягти, але поставили .. про якість мовчу.. і прибирання за собою.. не раджу краще пошукати в іншому місці.. хоча обрав їх тому що думав що зроблять під 0.... Бо не мав багато часу.
Дякуємо за ваш відгук! Можете вказати ваш телефон будь-ласка, оскільки той що ви вказали не в нашій базі! Нам дуже важливо розібратися в ситуації, дякуємо!
Замовляли двері, все зробили вчасно.
А дозвмовлення 1-Ї двері зробили день-в день.
Компанія клієнтоорієнтовна.
Бажаємо великих продажів і хороших клієнтів!
Дякуємо за ваш відгук!
Оформлював у менеджера Олега індивідуальне замовлення, по всіх питаннях завжди був компетентний зворотній зв'язок. Замовлення було виконано раніше строку, монтаж дверей якісний, навіть сміття прибрали.
Дякуємо за ваш відгук! Він для нас дуже важливий!














Дякуємо за ваш відгук! Передали менеджеру ваш запит, будемо намагатися вирішити цю неприємність якомога швидше!