Отзывы с фото от покупателей market-dveri.ua, cтраница (12 из 139)
Все сподобалось, робота заміра дверей та установка майстром. В офісі, в Броварах отримали консультацію, ввічливий персонал.
Вінниця.У вересні 2022 року придбала вхідні металеві двері з вузьким склопакетом і декоративною скляною накладкою, з настанням холоду на вулиці між склопакетом і накладкою почав збиратись конденсат, а з настанням морозів цей конденсат почав підмерзати. В тепліші , сонячні дні конденсат стікав донизу і утворював калюжку на порозі.Про проблему було повідомлено консультанта Вікторію, відео і фото прикладались.У ТРАВНІ до мене завітали двоє чоловіків на обстеження дверей , на словах визнали наявний дефект і обіцяли все виправити. Так мене годували обіцянками доки не закінчився гарантійний термін. Далі на дзвінки уже ніхто не відповідав. Майбутні покупці мають бути готовими до такого сценарію, ніхто не несе ніякої відповідальності, ваші проблеми - це ваші проблеми. Раджу знайти інший магазин.
Дякуємо, що поділилися своєю історією. Нам щиро прикро, що ви зіткнулися з такою ситуацією та не отримали належної підтримки. Так бути не повинно. Ми передамо цю ситуацію керівництву, щоб розібратися, чому ваше звернення не було доведене до кінця. Такі випадки мають бути винятком, а не нормою. Ще раз вибачаємося за ваш досвід.
купувала 3 дверей дерев'яних Praktik глухих без збірки та встановлення, під фарбування. Доставили з 2-ї спроби, але практично вчасно. Двері відповідають описам, зібрані з брусків, але не дуже строкаті, деревина без вад, може десь треба трохи прошпаклювать стик, під фірбування не критично, розмірів дотримано. Покупкою задоволені.
Дякуємо за відгук та ношої роботи! Раді, що двері приїхали вчасно та відповідають вашим очікуванням щодо якості деревини та розмірів. Приємно, що покупкою залишились задоволені.
эпопея с кухней закончилась. были проблемы организационного характера. сборщики сработали на отлично, даже при выключенном свете всё закончили. дали пару полезных советов по кухне. предыдущие комментарии можно удалить.
Дякуємо за ваш відгук та оновлення ситуації. Раді, що всі організаційні моменти вдалося вирішити і робота збірників залишила приємне враження. Дякуємо за довіру та за те, що відзначили старання команди.
Брали декілька дверей в магазині на Кільцевій у Києві з доставкою і встановленням. Потім ще до замовляли). Купівлею і роботою задоволені
Дякуємо за відгук та фото нашої роботи. Приємно чути, що вам сподобалися двері та робота нашої команди. Раді, що звернулись повторно - це найкраща оцінка нашої роботи. Звертайтесь ще, будемо раді допомогти.
Велика подяка за якісні і головне в наш час недорогі міжкімнатні двері. Особиста подяка Людмилі, яка швидко приняла самовлення і розрахувала замовлення. Також всій команді які чітко виконали завдання.
Дякуємо за ваш відгук і довіру до нашого магазину. Радий, що двері виправдали очікування, а співпраця з Людмилою та командою залишила приємне враження. Працюємо для того, щоб поєднувати якість і доступну ціну. Будемо раді допомогти вам знову.
Все в порядку, все сподобалось
Дякуємо за ваш відгук та фото нашої роботи. Дуже приємно, що все пройшло добре і ви залишилися задоволені. Завжди раді допомогти вам знову.
Продавцы внимательные и компетентные, спасибо!
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви відзначили уважність та компетентність наших співробітників. Приємно, що вам сподобалося обслуговування. Будемо раді бачити вас знову.
Дуже задоволена! Дякую магазину,консул.Максиму,майстру Віктору!
Магазин знаход.на вул.О.Телиги.
Окремо дякую фабриці в Чернігові!
Дякуємо вам за відгук. Раді, що ви залишилися задоволені роботою нашим магазином. Передамо подяку консультанту Максиму - їм буде приємно знати, що ви оцінили їхню працю. Дякуємо за довіру та бажаємо, щоб нові двері служили довго й без проблем. Будемо раді бачіти вас знову у нашому магазині.
Замовляли вікно, вхідні двері, двері прихованого монтажу та стінові панелі в маркеті на Лятошинського. Поки якістю та виконанням монтажу задоволені, але є але. Є недоліки в організації виконання робіт, доставки товару та його замовлення. Так гарно почали працювати з Людмилою і в кінці залишилось таке відчуття з-за якого не тягне на майбутню співпрацю. Олегу-монтажнику респект.
Дякуємо за відгук та фото нашої роботи. Раді чути, що якість продукції та робота монтажника Олега залишили позитивне враження. Водночас шкода, що організаційні моменти зіпсували загальне відчуття від співпраці.
Ми перепрошуємо за незручності та обов’язково передамо ваші зауваження керівництву й команді, щоб уникнути подібних ситуацій надалі. Ваш відгук для нас важливий, адже допомагає ставати кращими. Якщо вирішите звернутися знову - зробимо все, щоб наступний досвід був значно комфортнішим.




















Дякуємо вам за високу оцінку! Раді чути, що все пройшло добре від заміру до встановлення. Дуже приємно, що в офісі в Броварах вам надали якісну та ввічливу консультацію. Будемо раді бачити вас знову!