Шановні клієнти, ми дуже намагаємося підтримувати актуальність усіх цін на сайті, проте - просимо вас уточнювати їх в телефонному режимі у менеджерів!

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері – це найважливіший елемент будь-якого приміщення, який вносить в загальний дизайн відчуття завершеності та спокою. Неможливо переоцінити їхню функціональну складову, але те, що саме за допомогою міжкімнатних дверей реально забезпечити комфорт та затишок оселі, заперечувати ніхто не буде. Тому сьогодні, купуючи двері для різних типів кімнат, виникає тільки одне запитання «Як серед багатого асортименту різноманітних дверей вибрати найкращий варіант?»

Знайти відповідь на це запитання допоможе Інтернет-магазин «Маркет Двері». Саме тут вам запропонують безліч всіляких варіантів міжкімнатних дверей, включаючи стандартні недорогі, які представлені широким модельним рядом, та ексклюзивні вироби, які виконані із натурального дерева та скла. У нашому Інтернет-магазині можливо знайти міжкімнатні двері, які представлені багатою кольоровою палітрою та різноманітними видами фактур. А велика безліч всіляких варіантів дизайну та стильових напрямків, припадуть до смаку як шанувальникам класики, так і прихильникам вишуканості. Усі, представлені на нашому сайті, двері мають досконалу форму, в них вивірена кожна лінія, та ідеально підігнана кожна деталь.

Консультанти допоможуть підібрати ідеальні варіанти

Але, якщо вибрати двері необхідного кольору та дизайну, задача досить проста, то визначитися з необхідним видом конструкції без допомоги спеціаліста, навряд чи вийде. Так, саме помилка у виборі конструкції може негативно позначитись на зовнішньому вигляді  приміщення  в цілому та відбитися на зручності їх експлуатації. Тому співробітники нашого магазину проконсультують кожного покупця по будь-якому питанню, та підкажуть, для якого виду кімнати найкраще підійдуть подвійні, розсувні та зсувні двері.

До послуг нашого Інтернет-гіпермаркета входить не тільки продаж міжкімнатних дверей у місті Києві, ми також здійснюємо доставку виробів на адресу клієнтові, та виконуємо професійне встановлення будь-яких дверей. Надаючи різноманітні послуги, ми намагаємось усіх наших клієнтів відгородити від зайвих проблем, та зробити покупку дверей приємною та необтяжуючою.

Перед тим, як підійти к вибору міжкімнатних дверей, необхідно визначитися з видом матеріалу. Саме від цього будуть залежати такі параметри, як:

  • ціна виробу;
  • якість дверей;
  • колір, фактура та декор.

Якість матеріалів має велике значення

Безперечно, найдорожчими, найкрасивішими та найякіснішими завжди вважалися двері, які вироблені із натурального дерева. Але сучасні технології не перестають дивувати своїми інноваційними досягненнями в усіх галузях промисловості, включаючи і деревообробку. Сьогодні, завдяки новітнім розробкам, створені такі штучні замінники, які по своєї якості та зовнішньому вигляду не поступаються натуральним матеріалам.

Кожен з таких нових матеріалів виступає найкращою альтернативою натуральному дереву. Але на відміну від натуральних виробів, штучні матеріали, по-перше, відрізняються невисокими затратами на виробництво, а по-друге, мають високу якість та красивий зовнішній вигляд. Підвищеним попитом сьогодні користуються двері, вироблені із ДДФ, саме завдяки своєму красивому вигляду і доступної вартості. Якість цього матеріалу не має нарікань, тому, як вважає більшість спеціалістів, саме ДДФ для виробництва дверей – це, безперечно, матеріал майбутнього.

Також,  варто звернути увагу на двері, вироблені із ламината. По міцності та надійності таким виробам немає рівних, а що стосується зовнішнього вигляду, то ламінована поверхня завжди приковує погляд і захоплює своїм неповторним стилем.

Для того, щоб кожному нашому покупцю було зручніше орієнтуватися на нашому сайті, ми систематизували усі типи дверних виробів:

  • по механізму відкриття : гармошка, розсувні та зсувні;
  • по типу матеріалу: пластик, скло, дерево, ламинат, шпон, ДДФ;
  • по кількості полотен: двуполотні, однополотні и півтораполотні;
  • по типу приміщення: спальня, коридор, кухня, ванна або вітальня.

Таке сортування дверей полегшить вибір та збереже час на пошуки необхідного варіанта виробу. Покупцю треба тільки вибрати пункт, який на його погляд, найбільш необхідний. А якщо виникнуть якісь складні моменти, на допомогу прийде наш менеджер, який надасть всю необхідну інформацію по будь-якому питанню.

На сайті нашого Інтернет-магазину можливо знайти двері різної цінової категорії. Для тих, хто розраховує витратити на покупку невелику кількість грошей, магазин «Маркет-Двері» пропонує відвідати категорію економ-класу. Тут представлені двері вітчизняних виробників, які надають можливість не тільки заощадити кошти, але й придбати двері гідної якості та красивого зовнішнього вигляду.

Інтернет-гіпермаркет «Маркет-Двері» позбавить вас від довгих та марних походів по будмаркетам та ринкам. Саме ми надаємо зручну можливість кожному потенційному покупцю вибирати та купувати міжкімнатні двері, не виходячи з дому. Заходьте на наш сайт та вибирайте найкращі, найміцніші та найкрасивіші міжкімнатні двері, які ідеально впишуться в інтер’єр любої кімнати вашої оселі.