Українські виробники дверей

Українські виробники дверей – різноманітний асортимент та відмінна якість


Придбання вхідних дверей в Україні від виробника – вибір, який може потішити не тільки розмаїттям, а ще й привабливою ціною представлених варіацій. Сучасні технології виробництва дозволяють запропонувати покупцеві якісний товар різних напрямків стилю.

Кожен покупець, вибираючи товар, отримує:

  • Привабливі умови придбання і гарантію найкращої ціни
  • Гарантія якості. Найвища якість дверних конструкцій забезпечує експлуатаційну бездоганність
  • Великий вибір виробників дверей в Україні
  • Розмаїта лінійка продукції кожного з виробників

Міжкімнатні двері українських виробників

Якщо говорити про варіант класу стандарт, який представлено в широкому асортименті від різних українських виробників, вони відрізняються доступною вартістю. Формування більш привабливої ціни обумовлене відсутністю перетину кордону товарів, та їх перевезення. Вибір гами кольорів, фактури та малюнків дуже розмаїтий.

Виробники вхідних дверей в Україні пропонують товар з різним декоративним оформленням. Якщо мова йде про дерев’яні і шпоновані моделі, тут вибір просто шикарний. Візерунок та текстура дозволяють зробити гарний акцент і внести оригінальну нотку в інтер’єр. Скляні двері відрізняються багатством візерунків і малюнків. Пластикові і ламіновані двері – зразок сучасного стилю з глянцевою блискучою поверхнею. Тут вибір кольорових рішень теж не обмежений.

Виробники металевих дверей в Україні

Двері з метала – гарний недорогий вибір. Єксплуатаційні витрати будуть мінімальними, оскільки додаткового обслуговування вони не потребують. Високий ступінь стійкості до взлому забезпечується вибором товстого дверного полотна, ребер жорсткості, міцної сталевої рами.

Виробники замків та ручок для дверей в Україні

Якщо ви вирішили купити міжкімнатні двері в Україні від виробника, зверніть увагу й на фурнітуру для них. По конструкції ручки розподіляються на:

  • Стаціонарні – призначені для прохідних дверей
  • З поворотом і натиском – для міжкімнатних, залізних, вхідних дверей

Ручки поєднують в собі декоративний єлемент і функціональну необхідність. Матеріал та колір підбираються у розрахунку призначенняя дверей (вхідні чи міжкімнатні), а також кольорових характеристик та дизайну.

Замки для дверей виробники умовно розподіляють на головний і допоміжний. Замкові механізми головного типу розташовані в верхній частині, можуть бути забезпечені різними закриваючими механізмами, відповідаючи ми за засування вхідних дверей. У таких замків механізм пов’язаний з ручкою. Допоміжними вважаються замки, які можуть засуватися окремо або разом з верхнім замком. Вибір замка та дверних ручок залежить від типу дверей і матеріалів, з яких вони вироблені.