Виробники дверей Туреччина

Турецькі виробники дверної продукції


Турецькі двері і комплектуючі – це унікальна сукупність сучасних технологій і традицій, з їх класичними формами і декораціями. Це передові напрацювання і вишуканий стиль, а найголовніше – неперевершена якість, що підтверджується міжнародними сертифікатами і ліцензіями. Турецькі двері – запорука вашої безпеки і комфорту.

При цьому, більшість компаній є одночасно як виробниками дверей так і виробниками замків в Туреччині.

Виробники дверей в Туреччині

Siba

Siba – розвинута компанія, яка є досить молодою на ринку (працює з 2004 року). Але завоювати споживачів виробникові вдалося. Продукція компанії особливо популярна в країнах Східної Європи і Передньої Азії. Фірма є зразковим турецьким виробником дверної фурнітури.

AGT Plus

Просто колосальну популярність знайшла собі продукція турецької компанії AGT Plus, в тому числі двері і комплектуючі до них. Фірму цінують за власний стиль, надійність продукції та її якість. При цьому вартість дверей, замків і ручок є прийнятною для споживачів. Завдяки унікальності і передовим технологіям виробництва продукція компанії AGT Plus, відмінно продається в більшості країн світу.

Kale

Виробники фурнітури для дверей в Туреччині випускають більше 20 000 000 одиниць товару щомісяця. До цих рекордних цифр має пряме відношення компанія Kale, котра постачає на ринок недорогу але якісну продукцію. Завдяки активному використанню сучасного обладнання це є цілком можливим.

MERT

Виробники ручок для дверей в Туреччині не настільки популярні, як в інших країнах. Наприклад компанія MERT, яка є популярною в країнах Східної Європи, в тому числі і в Україні. Фірма пропонує якісні двері та комплектуючі до них, ніж підкорює ринок.

Переваги турецьких виробників дверей і комплектуючих

У чому полягають конкурентні переваги виробників фурнітури для дверей в Туреччині? Чому їх продукція так популярна, і займає лідируючі позиції на світовому ринку? У чому запорука успіху вищезазначених брендів?
  • Перша причина – це високотехнологічне і якісне обладнання, на якому проводиться їх продукція. Сучасна техніка і компетентні фахівці дозволяють вирішувати будь-які (навіть найоригінальніші) завдання.
  • Друга – це якісний вихідний матеріал, від світових постачальників. Вся продукція виробників дверей в Туреччині є екологічно чистою, що дуже важливо в наш час.
  • І третя причина популярності, це широкий асортимент, який дає можливість вибору товару під конкретний інтер'єр або конкретний бюджет. Останній пункт особливо важливий в умовах економічної кризи.

Зрозуміло, що про турецьких виробників дверної фурнітури можна говорити довго і змістовно, тому якщо вам цікаві ті чи інші подробиці або конкретні моделі дверей і комплектуючих, ви можете звернутися до нашого менеджера за розширеною консультацією.