Виробництво Росії

Фактори, котрі говорять на користь російських дверей


Квартира, заміський будинок, офісне приміщення – всі вони потребують захисту і з цією функцією прекрасно можуть впоратися металеві вхідні двері. Тому до вибору таких дверей слід поставитися відповідально. На ринку пропонується великий вибір такої продукції, причому як від вітчизняних виробників, так і від зарубіжних. Однак вхідні двері виробництва Росія нічим не поступаються своїм зарубіжним аналогам, тому наші співвітчизники все частіше надають перевагу саме місцевій продукції.

Виробники протипожежних дверей в Росії

«VIVO PORTE» - відомі виробники дверей в Росії, котрі пропонують тільки вигідні і якісні рішення. У лінійці представлено широкий вибір дверей з різними параметрами на будь-який смак. Усі вхідні двері Росії мають наступні переваги:

  1. Прекрасна надійність завдяки використанню металу.
  2. Виробник пропонує двері з різноманітними дизайнерськими рішеннями.
  3. Відповідність прискіпливим стандартам якості.
  4. Найкращі технічні характеристики.
  5. Широкий вибір фурнітури і аксесуарів.
  6. Великий ціновий діапазон.

Як вибрати металеві вхідні двері Росія?

Якщо ви хочете купити металеві двері Росія, радимо звернути увагу на наступні показники:

  • Товщина сталі полотна. Цей виробник пропонує варіанти з товщиною стали від 1 мм, такі конструкції вважаються міцними.
  • Матеріали, котрі використовуються для звуко- і теплоізоляції. Міжкімнатні двері Росія від виробника виготовляються з використанням екструдованого пінополістиролу або мінеральної вати.
  • Кількість замків. Наявність декількох різнотипних замків гарантує надійнішу безпеку та захист від зламу.
  • . Протизламна фурнітура. При бажанні покупця можна замовити моделі з броненакладками, антиз'ємниками, додатковими замикаючими пристроями, які збільшують ступінь надійності ульяновських дверей.

Дверна фурнітура від компанії «Гардіан»

Щоб міжкімнатні двері Росії прослужили довго і надійно, вони повинні мати якісну фурнітуру. Компанія «Гардіан» пропонує ручки і замки відмінної якості. Замки цього виробника для дверей Росії заслужено вважаються еталоном надійності і стійкості серед аналогічних товарів. У продаж фурнітура надходить тільки після проходження ретельного контролю і тестування в спеціальній лабораторії. Саме тому виробник дає 5 років гарантії на свою продукцію. Практично кожні російські двері оснащуються замками цієї марки. Серед поширених серій замків відзначимо наступні - серія 10; 20; 30; серія «Профі». Серія 10 використовується в важких металевих і дерев'яних конструкціях, а також сейфах. Серія 20 призначена для монтажу в сталеві двері. Серія 30 забезпечує відмінний захист замкової щілини від засмічення і потрапляння різних предметів. Такі замки встановлюють для захисту масивних сталевих конструкцій. Варіанти «Профі» використовуються в дверях із пластику або алюмінію.