Виробники дверей, замків і ручок в Польщі


Кожен намагається підібрати для свого будинку найкращі оздоблення, матеріали та двері. Серед такого великого різноманіття виробників і моделей дуже легко заплутатися. Саме на такий випадок у каталозі представлені найкращі виробники дверей в Польщі. Така популярність пояснюється якістю, надійністю і довгим терміном служби. Досить відвідати сторінки каталогу, щоб переконатися в цьому та вибрати для своєї квартири найкращий варіант.

Основні напрямки

  1. Міжкімнатні двері «Порта» представлені різним кольором, матеріалами і стилем. Серед них можна знайти шпоновані моделі, екошпон, емаль, а також двері з масиву натуральної деревини, які цінувалися у всі часи. Вироби з дерева часто були ознакою розкоші будинку і статусу власників. В залежності від рівня комфорту кожен підбирає собі розпашні, розсувні варіанти. А до них польські виробники дверної фурнітури пропонують найкращі міцні варіанти поворотників, петель, розсувних систем, упорів, доводчиків. Окрім цього міжкімнатні двері представлені різноманітними стилями - класикою, хай-теком, модерном, так що кожен зможе втілити свою ідею в інтер'єрі і підкреслити свій стиль. При монтажі супутня продукція (арки, ручки, замки) завжди стане в нагоді. Підбір дверей здійснюється і під певні кімнати, виробники фурнітури для дверей в Польщі, враховують і цей фактор. Адже матеріал виробу буде залежати від умов, в яких вони будуть використовуватися. Так, наприклад, для ванної кімнати необхідні елементи, які є стійкими до підвищеної вологості.
  2. Представлені вхідні двері мають різне наповнення, вартість, а значить і знаходяться в різних сегментах (преміум, середній, стандарт). Вони не тільки захищають майно, але й забезпечують ізоляцію від шуму. Виробники замків з Польщі пропонують різноманітні конструкції і механізми. Продукція «Метал-Буд» в цій справі досягла найбільшого успіху. Разом з тим уся продукція пройшла перевірку якості і відповідає поточним стандартам.
  3. Запропоновані ручки мають різну форму і призначені для різних типів дверей. Круглі і прямокутні призначені для розсувних дверей. А ось для стандартного варіанту запропоновано різні моделі з великим вибором кольорів. Виробники ручок для дверей в Польщі дуже постаралися, аби здивувати своїх споживачів таким великим розмаїттям.

Чому варто вибрати продукцію польського виробництва?

  • Вся продукція створюється з різноманітних високотехнологічних матеріалів із застосуванням сучасних технологій.
  • Виключно натуральні матеріали без шкідливих домішок, тому дані вироби є безпечними для здоров'я.
  • Довгий термін служби і надійність забезпечено правильною обробкою і захисним покриттям матеріалу.
  • Вибір дуже великий, проте і ціна на всю продукцію помірна, адже вона надається безпосередньо виробником

Обов’язково варто звернутися до співробітників компанії, які проконсультують і допоможуть визначитися з вибором. При цьому індивідуальний підхід до кожного покупця гарантовано, варто тільки погортати каталог.