Виробники дверей Білорусія

Виробники дверей, замків та ручок в Білорусі


На ринку дверей представлено достатньо багато моделей і виробників. Однак, як не заплутатись та зробити правильний вибір? Двері з Білорусі користуються значним попитом, що пояснюється якістю та довговічністю виробів. Щоб підібрати для себе найкращий варіант, варто переглянути каталог, в якому представлені різні виробники дверей, замків і ручок з Білорусі.

Представлений асортимент

В такому великому каталозі кожен знайде білоруські двері собі до вподоби, що впишуться в інтер’єр і прослужать довгі роки.

  • Міжкімнатні двері Білорусі різноманітних кольорів та матеріалів, серед яких є шпоновані моделі, екошпон, емаль та двері з масиву натуральної деревини (сосни, дуба, вільхи). Останні коштуватимуть дорожче через високу якість матеріалу. Такий матеріал, як дерево, завжди вважався ознакою розкоші, тому багато хто встановлює двері з цього матеріалу в елітних будинках для підкреслення свого статусу.

При цьому завжди можна підібрати модель за типом (розпашні, розсувні, розкладні, нестандартні). Кожен з варіантів має низку особливостей і є доречним у певних випадках. Білорусь пропонує міжкімнатні двері і в різноманітних стилістичних напрямках – класика, хай-тек, прованс, модерн, мінімалізм і навіть двоколірні варіанти. Також їх можна підшукати і за призначенням – для дитячої кімнати, зали, комори чи туалету. Усі вони різних розмірів і створюються з матеріалів із врахуванням особливостей приміщення. Наприклад, ванна кімната – це підвищена вологість, тому і є необхідним відповідний матеріал, тобто захисна плівка чи покриття.

  • Вхідні металічні двері представлені для трьох сегментів – преміум, середній, стандарт. Їх завдання – забезпечити не лише захисну функцію, але також і ізоляцію звуку, збереження тепла. Їх дизайн впишеться в будь-який інтер’єр, тому двері Білорусі варто придбати. При цьому уся продукція сертифікована і пройшла норми контролю якості. Створюються і більш надійні двері зі спеціальним призначенням: протипожежні, волого- та димостійкі.

В якості додаткового аксесуару завжди можна знайти дверну фурнітуру, міжкімнатні арки, які стануть у нагоді при монтажі.

Чому варто вибирати саме білоруські двері?

  1. Використання високоміцних і зносостійких матеріалів у виробництві.
  2. Двері Білорусі забезпечують високий рівень ізоляції шуму, що особливо актуально в умовах сучасного проживання.
  3. Довговічність забезпечується правильною обробкою матеріалу і відповідним покриттям.
  4. В роботі використовується екологічний матеріал, який для багатьох алергіків стане справжнім порятунком.
  5. Порадують двері Білорусії і ціною, яка є цілком оптимальною і відповідає очікуванням.

Якщо ви ще не встигли визначитися з вибором, то завжди можна зв’язатися з консультантом, який допоможе зробити найкращий вибір. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантовано.