«Ваш Стиль» ()

Колекції:
Ваш Стиль Ваш Стиль

Двері міжкімнатні «ВАШ СТИЛЬ» в Києві

Виготовлені в передмісті столиці, міжкімнатні двері Ваш стиль прослужать Вам довгі роки. Вони можуть виконувати свою функцію у ванній, туалеті, кухні, кімнатах, коморах або, як другі вхідні двері. Пропонуємо широкий вибір моделей, які прикрасять практично будь-який інтер'єр - і класичного, і модернового, і по-японськи мінімалістичного стилю.

Матеріали і розміри

Дверне полотно виробів марки «Ваш стиль» покрито дубовим шпоном, який виконаний в різноманітному забарвленні. Воно зібрано на рамі, зробленої з соснового бруса, а у частини моделей деревний масив комбінований із сотовим наповнювачем. Поверхня рами покрита композитним матеріалом HDF / ХДФ. У порівнянні зі звичайною плитою МДФ, це більш прогресивний матеріал, який відрізняється підвищеною стійкістю до таких навантажень:

  • механічні
  • підвищена температура і вологість
  • вплив хімічних речовин (в т.ч. жири і піномийні матеріали)
  • пряме сонячне світло

Дверна фільонка зібрана з шпонованної плити МДФ і може містити в собі вставки з напівпрозорого (матового) листового скла високої якості. Дверний добір зроблений з плити МДФ і покритий дубовим шпоном; лиштва - з масиву сосни, шпонованного дубом. Притворна планка може бути виготовлена ​​з цільної деревини сосни або дуба. Висота полотна серійного виробництва становить 2000 міліметрів; готового дверного блоку - 2035 мм. Ширина у різних моделей - це 600, 700, 800 і 900 мм (одинарна) або 1200 1300, 1400, 1500, 1600, 1700 або 1800 мм (полуторна). Відповідно, буде більш широким дверний блок - від 656 до 956 мм одинарного і від 1259 до 1859 полуторного розміру. Для установки готової дверної системи необхідний отвір висотою 2050 мм і шириною: 700, 800, 900, 1000 1300, 1400, 1500, 1600, 1700,1800 або 1900 мм. Висота готового дверного блоку по лиштві становить 2095 мм; ширина у одинарних конструкцій - від 776 до 1 076; у полуторних - від +1379 до 1979 мм. Всі і розпашні, і розсувні моделі комплектуються металевою фурнітурою (замки, ручки і петлі). Замки можуть з закриванням на ключ або з поворотним замком. Язичкові засувки відкриваються поворотною ручкою. Фурнітура може бути зроблена з білого або жовтого металу, або пофарбована спеціальною фарбою. Вона ретельно підбирається під загальний дизайн поверхні дверного блоку.

Дизайн поверхні.

Дверне полотно, лиштва і добірна дошка можуть мати плоску або рельєфну поверхню. Рельєф складається з прямокутних або криволінійних елементів, або комбінується з тих і інших. Фільонка зазвичай плоска - суцільна або зі скляними вставками - прямокутними або фігурними. Марка «Ваш стиль» представляє дверні блоки, які виконані в різноманітних забарвленнях так, що вибрати можна найоптимальніший варіант. Колірна палітра покриття - це близько десятка відтінків таких тонів, як:

  • Білий
  • Коричневий - від світлого до червонуватого і темного
  • Сірий
  • Чорний

Поверхня всіх елементів дверної системи може бути однотонною (матовою або глянцевою), але, як правило, демонструє фактурний малюнок натуральної деревини. Під замовлення дверний блок виготовляється з більш широкого вибору забарвлення (по палітрі RAL) або з емалевим покриттям на вибір - «слонова кістка» або білий колір. Лиштва за кольором повністю відповідає іншим елементам дверного блоку, а за формою може бути: радіусною (опуклою), фігурною або плоскою. Розібратися з дизайном, розмірами і комплектацією, а також визначитися з ціною Вам допоможуть наші консультанти.