0 (800) 305-325

Безкоштовно з мобільного і міського

Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

 

Всі магазини працюють:

Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00

[email protected]

Київ - Адреси магазинів

ми поруч, чекаємо Вас, запрошуємо в магазин

Київ

ст.м. Дорогожичі! - вул. Теліги 3
ст.м. Житомирська - пр. Берестейський 121Д
ж.м. Троєщина -вул. Градинська 5
ст.м. Позняки - пр-т. Григоренко 22/20
ст.м. Теремки - вул. Лятошинського 14
Виноградар, пр-кт. Правди 80
ст.м. Мінська - вул. Левка Лук'яненка 21
Дарницька площа - Харківське шосе 18

Бровари

Бровари, ЖК Лісовий Квартал, вул. Київська 243

Бориспіль

Бориспіль - Лютнева 20а

Ірпінь

Ірпінь - вул. Садова 43

Харків-Вінниця

Дніпро-Хмельницький

Харків

ст.м. Ботанічний Сад - пр-т. Науки 29
метро Героїв Праці - вул. Героїв Праці 24а

Дніпро

Лівий берег - пр-т Слобожанський 107
Правий берег - Озерка - вул. Старокозацька 82

Вінниця

Поділля  - вул. Князів Коріатовичів,194
(063)168-98-17
СКЛАД-МАГАЗИН  - вул. Гонти 22а
(063)168-98-18

Хмельницький

м-рн. Озерна  - вул. Панаса Мирного 16/1
(063)168-98-19

Луцьк

район Автозаводу  - вул. Рівненська 48
Тернопіль, Кам'янець-Подільський
ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

Зміст

    Установка вхідних дверей: все, що потрібно знати про установку вхідних дверей

    Установка вхідних дверей: все, що потрібно знати про установку вхідних дверей
    20907

    Після покупки вхідних дверей має бути установка, яку деякі власники квартир і будинків вирішують провести самостійно. Якщо вивчити процес, підготувати необхідний інструмент і матеріали, все вийде. Рекомендується працювати з напарником, оскільки стулка досить важка, буде потрібна допомога при замірах і монтажі. Розглянемо 5 основних етапів, за якими зазвичай проходить установка вхідних дверей. Для початку про те, що готують до роботи.

    Інструменти для установки вхідних дверей

    Залежно від майбутніх робіт по демонтажу та монтажу, знадобляться різні інструменти. Краще, щоб під рукою був максимальний набір. Можуть знадобитися такі електроприлади, пристосування і матеріали:

    • перфоратор;
    • болгарка;
    • зварювальний апарат;
    • обценьки;
    • фомка або сокиру;
    • молоток;
    • викрутка;
    • рівень лазерний і класичний;
    • рулетка;
    • олівець і папір для записів;
    • гострий ніж;
    • пульверизатор з водою;
    • цемент, пісок, відро і шпатель;
    • монтажна піна;
    • дерев'яні клини;
    • відрізки арматури.

      Демонтаж

      Перед тим, як встановити вхідні двері, прибирають колишню конструкцію. Дії можуть відрізнятися в залежності від пристрою корпусу і стану отвору. У будь-якому випадку, спочатку знімають дверне полотно з петель. Воно важке і буде заважати роботам. Якщо стулка фіксується на карткових навісах, ломиком піднімають полотно, і верхня петля зіскакує з внутрішнього стрижня. Щоб зняти нероз'ємні петлі, викручують гвинти.

      Потім демонтують дверну коробку. Вона кріпиться з боку приміщення. Легкі конструкції фіксуються анкерами. Якщо це так, в бічній коробці будуть отвори для метизів. Якщо анкери не виходить викрутити, їх зрізають болгаркою. Масивні моделі найчастіше кріпляться шматками арматури, привареними до проушинам. 

      Демонтаж іноді виконується болгаркою. Спочатку розчищають зазор від монтажної піни і цементного розчину і потім вирізують кріплення. У вхідних дверях з металу часто лиштва приварюють до коробки. Анкери розташовані з боку квартири. Лиштви дерев'яних моделей легко знімаються фомкой або підчіплюються лезом сокири. Коли кріплення знятий, виймають коробку.

      Підготовка дверного отвору

      Після демонтажу отвір в стіні може бути пошкоджено або виявитися трохи невідповідним за розміром. При вимірі отвору зі старою вхідними дверима не видно, скільки місця займає міцний бетон або кладка, а скільки монтажна піна і штукатурка. Ізоляційний матеріал видаляється повністю. Дверний отвір готують так:

      • Оглядають пошкодження і оцінюють, чи відповідає розмір дверної коробки отвору. Якщо він менше, перфоратором прибирають матеріал відповідно до вимірами корпусу дверей. Припустимо зазор між коробкою і отвором в 1,5-3 см.
      • Форма отвору може порушитися при демонтажі старого корпусу. При необхідності його зменшують, завдаючи цементний розчин, або розширюють. 
      • Пухкі ділянки отвору знімають до кладки або бетону. Наносять цементний розчин до необхідного рівня. Кріплення коробки повинен входити в щільний матеріал. Тоді вона міцно фіксується. Великі відколи і щілини герметично заповнюють, щоб не було протягів. Невеликі шорсткості допустимі - вони сховаються монтажною піною і шпаклівкою. 
      • Якщо стіна виконана з неміцних гіпсоблоків або газобетону, отвір зміцнюють металевою решіткою. Вона буде тримати всю конструкцію дверей.
      • Поріг буває укріплений заставних елементом - брусом або цеглою. Його перевіряють на міцність і при необхідності замінюють.

      Монтаж вхідних дверей

      До того, як приступити до установки, визначаються з відбортовкою - розташуванням дверної коробки. З зовнішньої сторони вона може розташовуватися врівень зі стіною або із заглибленням у бік житлового приміщення. У другому випадку ускладнюється злом дверей, проте, скорочується кут відкривання полотна. Також, можливо, не вистачить місця для встановлення другої двері. Якщо полотно виходить врівень зі стіною, стулка розкривається широко і залишається вільне місце на схилі в сторону квартири.

      Монтаж вхідних дверей виконують за такими етапами:

      • Виріб розбирають, щоб відокремити коробку і стулку, протирають від пилу. Спочатку встановлюється каркас. Перед тим, як знімати полотно, положення стулки відзначають малярським скотчем щодо коробки вгорі, внизу і біля замку.
      • Каркас вставляють в отвір і фіксують дерев'яними клинами. Лазерним рівнем перевіряють вертикаль і горизонталь всіх стійок.
      • Положення коробки точно вивіряють, щоб її механізми і замки працювали справно.
      • Для вирівнювання підставляють дерев'яні клини, поки дверний блок не прийме правильне положення. Спочатку фіксують стійку з петлями, починаючи з нижнього кута. Потім - верхній кут і середину. 
      • Геометрію вивіряють за рівнем. Перевіряють правильність кріплення коробки, навісивши стулку на петлі, орієнтуючись по мітках з малярного скотча. 
      • За рівнем фіксують замкову стійку. Її положення перевіряють в закритому положенні стулки.
      • Тестують роботу замка. Оцінюють стан полотна у відкритому вигляді на 90 і 45 градусів. 
      • Петлі обробляють густим мастилом.

      3 методу кріплення вхідних дверей

      Для кожної моделі вхідних дверей передбачений один з таких видів фіксації:

      • На штирі або анкери крізь корпус коробки. На заводі в профілі бічних деталей каркаса висвердлюють по 3 отвори. Крізь них в стіну забиваються металовироби.
      • Вушками, привареними до відрізків арматури, які вбиті в стіну. Це трохи більше трудомісткий спосіб. Поруч з усіма вушками в стіну вбивають по 2 металевих стрижня. Вони приварюються до проушинам.
      • Анкерами через вушка. У стіні попередньо висвердлюють отвори під кріплення.

      Після фіксації коробки стулку надягають на петлі. Перевіряють рівномірно вона сіла, плавний чи хід при відкриванні. Якщо є скрипи, змащують петлі повторно.

      Обробка технологічної щілини

      Існує 2 способи, як заповнити невеликий простір між коробкою і стіною. Найчастіше його обробляють монтажною піною. Вона повністю ізолює зазор. Перед початком робіт коробку і стулку по краях обклеюють малярським скотчем, щоб не забруднити. Щілина очищають від будівельного пилу і зволожують водою з пульверизатора. 

      Піну вибирають з низьким коефіцієнтом розширення, щоб вона не створила надлишкового тиску і не деформувала коробку. Порожнечі заповнюють приблизно на 70%, дають складу розширитися і застигнути. Надлишки з боків зрізають.

      Для підвищеної міцності застосовують інший спосіб. Технологічний зазор заповнюють густим розчином з цементу і піску. Склад заходить в металевий П-подібний профіль. Кріплення ховається, підвищується звукоізоляція. У такого методу є особливість. У разі демонтажу в майбутньому буде непросто видалити дверну коробку.

      Установка наличників

      Монтаж металевих дверей часто спрощується тим, що їх випускають з привареними лиштвами. Тоді конструкцію просто встановлюють в коробку. Лиштви, виготовлені окремо, кріплять до неї заклепками. Багато моделей продають з врізаними замками і очками. Залишається прикрутити ручку. Її вставляють в гніздо і фіксують металовироби.


      Фінішні роботи декоративні. Обробка укосів також ізолює поверхню. Якщо вхідні двері встановлені з відступом з боку вулиці ,. Їх штукатурять і фарбують, обклеюють шпалерами або закривають пластиковими або дерев'яним профілем.

      Монтаж вхідних дверей часто можна виконати самостійно. Однак, якщо немає досвіду, потрібно ретельно вивчити процес, порадитися з майстрами, щоб підготуватися до несподіванок. Для того, щоб установка металевих дверей пройшла правильно, рекомендують звертатися до професіоналів. Це заощадить час і сили.

      arrow-scroll icon